نخستین تصاویر از همسر حاکم دبی پس از فرار به انگلیس

شاهدخت هیا بنت حسین همسر حاکم دبی با حضور در ساختمان دیوان عالی انگلیس از مقام‌های قضایی درخواست پذیرش حضانت کرد.

فرارو: همسر حاکم دبی که به انگلیس گریخته است از دیوان عالی این کشور خواست تا حکم حمایت از یکی از دو فرزندش در برابر ازدواج اجباری را صادر کند.

شاهدخت هیا بنت حسین همسر ۴۵ ساله محمد بن راشد آل مکتوم از دادگاه خواست تا یک حکم عدم مزاحمت به هدف جلوگیری از آزار و تهدید صادر کند. معلوم نیست او این حکم را برای چه کسی درخواست کرده است.

 شاهدخت هیا بنت حسین

خانم هیا بنت حسین دختر ملک حسین، پادشاه پیشین اردن و خواهر ناتنی ملک عبدالله است.

وی با حضور در ساختمان دیوان عالی انگلیس همچنین از مقام‌های قضایی درخواست پذیرش حضانت کرد. این درخواست بدان معناست که در شرایط خاص و در مواردی که نیاز به گرفتن تصمیم مهمی هست، دادگاه سرپرستی کودکی را به عهده بگیرد.

یک مقام سفارت امارات در لندن در پاسخ به پرسش خبرنگار رویترز در مورد جزئیات درخواست شاهدخت هیا بنت حسین گفته است که دولت این کشور درباره زندگی خصوصی افراد اظهار نظر نمی‌کند.

 شاهدخت هیا بنت حسین

همسر شیخ دبی که در پی دعوای شخصی و خانوادگی به لندن گریخته است در جلسه دادگاه حاضر شد، اما خود شیخ محمد در این دادگاه حضور نیافت. دادگاه برای رسیدگی به اختلافات حقوقی این زوج برگزار شده بود.

 شاهدخت هیا بنت حسین

وکلای هر دو طرف تأیید کردند که جلسه امروز دادگاه برای رسیدگی به وضعیت دو فرزند شاهدخت و شیخ تشکیل شده و موضوع طلاق در آن مطرح نشده است.

همزمان با حضور هیا بنت حسین در دادگاه تجمعی علیه حاکم دبی نیز مقابل ساختمان دادگاه برگزار شد.

شیخ ۷۰ ساله دبی که همزمان نایب‌رئیس و رئیس هیأت وزیران امارات است، در سال ۲۰۰۴ با خانم بنت حسین که در آن زمان عضو کمیته بین‌المللی المپیک بود، ازدواج کرد. گفته می‌شود که شاهدخت هیا بنت حسین ششمین همسر اوست. شیخ دبی از زنان خود در مجموع بیش از ۲۰ فرزند دارد.

شاهدخت هیا در سال ۲۰۰۰ در مسابقات پرش با اسب المپیک سیدنی حضور داشت و اغلب نیز به همراه همسرش شیخ محمد در مسابقات سوارکاری سلطنتی اسکات در انگلیس شرکت می‌کرد.

The post نخستین تصاویر از همسر حاکم دبی پس از فرار به انگلیس appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *