روایت همسر سابق سلبریتی مشهور زن از رابطه‌اش با او /عکس

بیلی باب تورنتون همسر دوم آنجلینا جولی که خود از بازیگران سرشناس است، اخیرا در جریان یک مصاحبه گفته است که سالهاست با همسر سابقش دوستانی صمیمی هستند و جولی را مورد تحسین قرار داد.

انتخاب: جولی و همسرش در سال ۲۰۰۰ به دنبال یک عشق جنجالی با یکدیگر ازدواج کردند اما تنها ۲ سال بعد خانه های خود را از یکدیگر جدا کردند و در سال ۲۰۰۳ نیز از یکدیگر طلاق گرفتند.

بیلی باب تورنتون با بازی‌های شگفت انگیزش در فیلم‌های بسیاری مورد تحسین منتقدان و مردم واقع شده‌است. از کارهای معروف او می‌توان به فیلم چشم عقاب و سریال‌های فارگو و جالوت اشاره کرد. بیلی باب تورنتون در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب برای بازی در سریال جالوت جایزهٔ بهترین بازیگر مرد در مجموعه تلویزیونی درام را از آنِ خود کرد.

این ستاره ۶۴ ساله اخیرا درباره تجربه دوستی صمیمانه خود با جولی گفت: “ما دوستان خوبی هستیم. ما سالها با هم دوست بوده ایم. بنابراین ما در کنار هم هستیم. او زیاد در شهری که من زندگی می کنم نیست ، بنابراین ما همدیگر را زیاد نمی بینیم ، اما مرتب صحبت می کنیم. جولی قابل اعتماد و بسیار دوست داشتنی است. ”

مدتی بعد از جدایی آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون، تورنتون کتاب خاطرات خود را منتشر کرد که بسیاری از افراد تصور می کردند قرار است شامل خاطراتی از زندگی مشترک این دو نفر باشد. اگرچه این کتاب حاوی خاطرات زیادی از زندگی مشترک این دو نفر نبود اما فروش فوق العاده ای داشت.

The post روایت همسر سابق سلبریتی مشهور زن از رابطه‌اش با او /عکس appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *