خبر داغ سلبریتی جنجالی از آلبوم جدید همسرش

کیم کارداشیان، چهره شناخته شده حوزه تلویزیون و مد، تاریخ انتشار آلبوم جدید همسر رپرش را اعلام کرد.

ایران آرت: به ادعای کیم کارداشیان، آلبوم جدید کانیه وست با نام “عیسی پادشاه است” روز یکشنبه ۲۹ سپتامبر منتشر می‌شود.

پیش‌تر، زمانی که کانیه وست نتوانست به قول پیشین خود مبنی بر منتشر کردن آلبوم در روز جمعه، ۲۷ سپتامبر عمل کند، باعث دلسردی طرفدارانش شد.

کیم کارداشیان اما در “استوری اینستاگرام” خود گفت که انتشار آن آلبوم فقط به خاطر “چند تغییر نهایی در ترانه‌ها” به تعویق افتاده است.

او همچنین نوشت: “کانیه دو جلسه گوش‌سپاری به آلبوم، یکی امروز در شیکاگو و یکی یکشنبه در نیویورک دارد. او آلبوم را روز یکشنبه منتشر خواهد کرد”.

کیم کارداشیان

به گزارش ایندیپندنت، جلسه گوش‌سپاری به آلبوم در شیکاگو، بعد از جلسه‌ای مشابه در دیترویت در ۲۷ سپتامبر، برگزار می‌شود. در این جلسات که “عیسی پادشاه است: تجربه کانیه وست” (Jesus is King: A Kanye West Experience) نام دارد، این هنرمند به پخش و بررسی ترانه‌های موجود در آلبوم جدید می‌پردازد. به گفته شنوندگان، ترانه‌های این آلبوم به شدت تحت تاثیر موزیک کلیسایی (gospel music) است.

در جلسات گوش‌سپاری به آلبوم، همچنین قطعاتی از فیلمی با عنوان “عیسی ارباب است” (Jesus is Lord) نیز پخش می‌شود که به گفته کیم کارداشیان در اینستاگرام، آن فیلم هم در سینما‌های آی‌مکس در ماه اکتبر به روی پرده خواهد رفت.

هنوز معلوم نیست که این فیلم مرموز، یک فیلم هالیوودی است یا یک مستند.

“عیسی پادشاه است” دومین پروژه کانیه وست است که در فاصله کمتر از یک سال به تعویق می‌افتد.

پروژه اول، “یاندی” (Yandhi) بود که از طرف کیم کارداشیان در توییتر اعلام شده بود که در ماه سپتامبر سال گذشته منتشر می‌شود و انتشار آن نخست به ۲۳ نوامبر موکول شد و در نهایت هم هرگز منتشر نشد.

The post خبر داغ سلبریتی جنجالی از آلبوم جدید همسرش appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *