خانم سلبریتی به اسکار نزدیک شد/عکس

برخی منتقدین پس از تماشای فیلم “کلاهبرداران”، جنیفر لوپز را شانس دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر زن دانستند.

۳۰نما: فیلم جدید جنیفر لوپز تحت عنوان “کلاهبرداران” (Hustlers) در تعطیلات آخر هفته‌ی گذشته در جشنواره‌ی فیلم تورنتو اکران شد و بسیاری از منتقدین بازی لوپز در این فیلم را بهترین نمایش او در کارنامه‌ی بازیگری‌اش توصیف کردند. نقش مکمل “رومانا” با بازی لوپز بلافاصله پس از نمایش فیلم یکی از گزینه‌های اسکار در نظر گرفته شد.

منتقدین فیلم “کلاهبرداران”‌ پراحساس، سرگرم‌کننده و کمی ترسناک توصیف می‌کنند که اغلب این خصوصیات عالی از بازی مستحق اسکار لوپز نشأت می‌گیرد. “کوین فالن” منتقد “دیلی بیست” با اشاره به همین مسئله می‌نویسد: “دوست من “رامین ستوده” در ورایتی دائماً فیلم را نسخه‌ی “ارین بروکوویچ” لوپز و در سطح بازی جذاب “متیو مک‌کانهی” در “مجیک مایک” می‌داند. ارزیابی درستی است اما وجود بی‌مانند و متفاوت خودش را دارد و در این فیلم یک خرس مادر درنده‌خو است. در صورتی که استودیو زیرک باشد باید او را به شکل جدی وارد رقابت اسکار در بخش بهترین بازیگر زن نقش مکمل کند؛ “کنستانس وو” که بازیگر نقش اول فیلم است و نمایش لوپز نمونه‌ی کامل یک نقش مکمل است که در از عهده‌ی وظیفه‌اش که تکمیل شخصیت اصلی است برمی‌آید.”

به گزارش ۳۰نما، لس آنجلس تایمز در حین برگزاری جشنواره‌ی فیلم تورنتو احساس “جنیفر لوپز” در مورد این ستایش‌ها را جویا شده است. لوپز می‌گوید: “وقتی که امروز بیدار شدم و با چنین واکنش‌هایی مواجه شدم با خود گفتم: “بسیار خوب!” البته طبیعی است که احساس غرور می‌کنم. در دوران بازیگری سخت کار کرده‌ام. در فیلم‌های بسیار زیادی بازی کرده‌ام و در نقش‌های بسیاری بازی کرده‌ام که به من آموخته‌اند تنها چیزی که دوست می‌دارم بازی کنم را بپذیرم. با امضای قرارداد بازی در هر فیلمی تنها هدفم این است که هنرمند بودن را تجربه کنم و عاشق زندگی و مردم باشم. اینکه چنین فرصتی در زندگی من فراهم شده باعث افتخار است. من آموخته‌ام که به چیز دیگری فکر نکنم. وقتی که بازی تو را شایسته‌ی اسکار می‌دانند، احساس عجیبی است.”

لوپز اضافه می‌کند: “اشک مرا جاری می‌سازد. با خود می‌گویم وای، یک نفر از کار من راضی است! می‌گویم من از بازیگری لذت می‌برم و مسائل دیگر اهمیتی ندارند، اما اهمیت دارد – اهمیت دارد که تلاش شما قدر دانسته شود و این خوشایند است.”

در فیلم “کلاهبرداران” به کارگردانی “لورین اسکافاریا”، لوپز در مقابل “کنستانس وو” و “کیکی پالمر” نقش‌آفرینی کرده است. استودیوی STX این فیلم را از ۱۳ سپتامبر در سراسر آمریکا اکران می‌کند.

The post خانم سلبریتی به اسکار نزدیک شد/عکس appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *