تصویر خیره کننده غروب خورشید از زاویه ایستگاه فضایی

یکی از خدمه ایستگاه فضایی بین المللی تصویری خارق العاده از غروب آفتاب در زمین را ثبت کرد که بازدید زیادی داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان: دیجیتال ترندز؛ فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی علاوه بر انجام آزمایشات علمی، انجام پیاده روی‌های فضایی و مقابله با مشکلات فضایی برخی از اوقات از مناظر شگفت انگیز زمین از فاصله ۲۵۰ مایلی کره خاکی را نگاه می‌کنند و برخی از فضانوردان نیز دوست دارند از مناظر زیبایی که می‌بینند عکاسی کرده و آن‌ها را به زمین می‌فرستند.

تصویر حیرت انگیزی که توسط یک فضانورد ثبت شد

غروب خورشید از فضا

توماس پسکت، فضانورد و عضو فعلی ISS از زمان ورود به ایستگاه در آوریل سال ۲۰۲۱، تصاویر خیره کننده و باورنکردنی زیادی را به زمین ارسال کرده و آخرین تصویر بسیار شگفت انگیزی که توسط او ثبت و چهارم آگوست منتشر شده، انعکاس غروب طلایی خورشید از بالای سطح کره زمین است.

توماس در توضیح این تصویر نوشت: “عصر بخیر از فضا! تصویری از بازتاب غروب خورشید روی سیاره آبی زیبایمان را مشاهده می‌کنید. ” او این تصویر را با استفاده از دوربین DSLR نیکون D۵ و با استفاده از لنز ۵۰-۵۰۰ میلی متری ثبت کرد. سرعت شاتر ۱/۲ و دیافراگم و ISO نیز روی f/۸ و ۲۰۰ تنظیم شده بود. توماس پیش‌تر نیز تصاویری را با همین دوربین از زمین ثبت کرده بود.

شین کیمبرو، همکار خدمه او نیز گفت که توماس قصد ثبت تصاویر خارق العاده از زمین را دارد و به تازگی تصویری را به اشتراک گذاشت که شبیه به مریخ است، ولی در واقع تپه‌های شنی عربستان سعودی را نشان می‌دهد.

The post تصویر خیره کننده غروب خورشید از زاویه ایستگاه فضایی appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *