پرواز همدان – تهران تعطیل شد

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان گفت: به دنبال لغو پروازهای مسیر هوایی همدان – کیش، پروازهای مسیر همدان – تهران و بالعکس نیز تعطیل شد.

ایرنا: سید حمیدرضا صائمین افزود: این پرواز که با هواپیمای ای.تی.آر متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام می شد، به دلیل استقبال نکردن مسافران تعطیل شد.
وی اظهار داشت: این هواپیما از پنج پرواز در هفته، به ۲ پرواز در هفته کاهش یافت و حالا به صورت کامل تعطیل شده است.
صائمین تاکید کرد: نزدیک بودن همدان به تهران دلیل اصلی استقبال نکردن مسافران از این پرواز ارزیابی می شود و بیشتر سفرها در این مسیر از طریق آزادراه صورت می گیرد.
وی با اشاره به اینکه در صورتی که تعداد مسافران این پرواز به ۳۰ تن برسد، پروازهای این مسیر هوایی مجدد برقرار می شود، توصیه کرد: ادارات، شرکت ها و سازمان ها به جای استفاده از آژانس، از این پرواز استفاده کنند.
مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان گفت: قیمت بلیت هواپیمای مسیر همدان – تهران به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال تعیین شده بود.
وی افزود: در حال حاضر پرواز همدان – مشهد در روزهای سه شنبه و جمعه توسط شرکت هواپیمایی قشم ایر انجام می شود.
گفتنی است، پیش از این پرواز همدان – کیش نیز به دلیل آنچه استقبال نکردن مسافران از این خط پروازی اعلام شد، در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ تعطیل شده بود.
گفتنی است، فرودگاه بین المللی همدان در پنج کیلومتری شمال شهر همدان قرار دارد و مجهز به سیستم های کمک ناوبری VOR/DME و NDB است.

The post پرواز همدان – تهران تعطیل شد appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *