پرواز مستقیم ایران – ازبکستان – قرقیزستان برقرار می‌شود / اتاق بازرگانی بخشی از صندلی‌ها را گارانتی می‌کند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اعلام کرد: به‌تازگی مذاکراتی برای برقراری خط مستقیم پروازی از ایران به تاشکند انجام شده و ضمن رایزنی با یکی از ایرلاین‌های ایرانی، اتاق ایران برای گارانتی کردن بخشی از صندلی‌های این پروازها نیز اعلام آمادگی کرده است.

چمدان: غلامحسین شافعی در دیدار با سفیر ازبکستان در تهران خلأ خطوط پروازی مستقیم به کشورهای آسیای مرکزی را یکی از مسائل موجود در مسیر تسهیل و توسعه مناسبات تجاری و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ایران در این کشورها عنوان کرد و گفت: به‌ تازگی مذاکراتی برای برقراری خط مستقیم پروازی از ایران به تاشکند انجام شده و ضمن رایزنی با یکی از ایرلاین‌های ایرانی، اتاق ایران برای گارانتی کردن بخشی از صندلی‌های این پروازها نیز اعلام آمادگی کرده است.

شافعی ادامه داد: به این شرکت هواپیمایی پیشنهاد شده است برقراری خط پروازی به ازبکستان و از آنجا به قرقیزستان را در دستور کار قرار دهد که صرفه اقتصادی آن نیز افزایش یابد ازاین‌رو از سفارت ازبکستان در ایران درخواست می‌شود برای تحقق ایران همکاری‌ها لازم را انجام دهد.

The post پرواز مستقیم ایران – ازبکستان – قرقیزستان برقرار می‌شود / اتاق بازرگانی بخشی از صندلی‌ها را گارانتی می‌کند appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *