وزش باد شدید در برخی مناطق کشور/ آسمان تهران صاف است

طی سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان و کرمان و برخی مناطق هرمزگان، در بعدازظهر رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان: بر اساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی، طی سه روز آینده در جنوب سیتان و بلوچستان و کرمان و برخی مناطق هرمزگان، در بعد ازظهر رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

روز پنج شنبه با شمالی شدن جریانات بر روی سواحل دریای خزر در برخی مناطق استان‌های گیلان و مازندران افزایش ابر، بارش پراکنده و کاهش دما و در بعدازظهر در ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های قزوین، البرز و تهران افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

در روز جمعه در استان‌های واقع در سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی و روز شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، در نیمه غربی خراسان شمالی بارش پراکنده و همچنین در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل دربعد ازظهر رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

طی سه روز آینده برای نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید ادامه خواهد داشت که با افزایش سرعت وزش باد، احتمال خیزش گرد و خاک در بعضی ساعات وجود دارد.

The post وزش باد شدید در برخی مناطق کشور/ آسمان تهران صاف است appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *