محرومیت منشا و حقیقی تا اطلاع ثانوی

علیرضا حقیقی گادوین منشا و فرهاد مجیدی سه چهره‌ای بودند که در این موضوعات به عنوان نقش اصلی معرفی شده و حالا کمیته اخلاق برای رسیدگی به پرونده آنها ورود کرده است.
بنا بر آنچه که یکی از اعضای این کمیته به خبرنگار ما می‌گوید علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی و گادوین منشا مهاجم استقلال تا اطلاع ثانوی حق فعالیت فوتبالی ندارند تا با حضور در کمیته اخلاق به پرونده آنها رسیدگی شود.حقیقی متهم به شکستن بینی علی خطیر معاون باشگاه استقلال است اما خودش این مسئله را تکذیب می کند.
البته حقیقی فعلا که برای تمرینات و رسیدگی به خانواده در ایران به سر می‌برد و زیر فشار بازی کردن نیست اما مهاجم کامرونی استقلال که در مسابقه این هفته تیمش مقابل فولاد خوزستان در واکنش به حرکت یکی دو تماشاچی به آنها حمله ور شده بود با استقلال به قطر سفر کرده و در بازگشت به ایران در این جلسه حضور خواهد یافت.او یکی از ستاره های تیمش در چندهفته گذشته بوده و اعضای باشگاه استقلال به دفاع از وی پرداخته وقصور نیروهای امنیتی را باعث بروز این اتفاق معرفی کرده اند.
در این بین مرتضی تورک رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال  می گوید: گادوین منشا پس از بازگشت از قطر باید در کمیته اخلاق حاضر شود. محرومیت منشا از بازی‌های داخلی است و برای حضور در لیگ قهرمانان مشکلی ندارد.

به گفته  این مقام آگاه فرهاد مجیدی نیز مدنظر این کمیته است و پس از استعلام از پلیس راهور به وضعیت او نیز رسیدگی خواهد شد.

منبع: ورزش۳

نوشته محرومیت منشا و حقیقی تا اطلاع ثانوی اولین بار در پارس توریسم. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *