متفاوت‌ترین دختر مدل در هفته مد نیویورک/تصاویر

دیزی می دیمتری، مدل ۹ ساله در هفته مد نیویورک لباس اشرافی طلایی و زرشکی با بالاتنه طرحدار و دامن کامل پوشید.

ایران آرت: مدل نه ساله که در دوران کودکی پاهایش را از دست داده است برای اولین بار در هفته مد نیویورک ظاهر شد.

روز شنبه، دیزی می دیمتری، به عنوان مدل لباسهای لوکس کودکان برای خانه مُد لولو و جیجی روی صحنه نمایش رفت. او اولین مدلی است که با دو پای قطع شده، در این رویداد مد که شش ماه یک بار برگزار می‌شود، شرکت کرده است.

بر اساس گزارش ایندیپندنت، دیمتری با عارضه فیبولار همیمیلیا به دنیا آمد که باعث می‌شود همه یا بخشی از استخوان نازک نی پا شکل نگیرد. به دلیل این عارضه، هیچ یک از پاهایش رشد نکرد و این باعث شد که نتواند به طور مناسب تعادل خود را حفظ کند یا حرکت کند.

وقتی که دیمتری ۱۸ ماهه بود ، والدین اوتصمیم گرفتند که بهتر است هر دو پا را از زیر زانو قطع کنند. از آن زمان تاکنون او از پاهای مصنوعی استفاده می‌کند که به او امکان راه رفتن ، دویدن و پریدن را می‌دهند.

دیزی می دیمتری

این کودک متولد بیرمنگام از هشت سالگی مدل لباس بوده است و پس از آنکه طراح برند لولو و جیجی، انی هرگدوس بویرون، او رادر هفته مد کودکان لندن بر روی صحنه نمایش دید، از او دعوت کرد تا در هفته مد نیویورک نیز برای برند لولو و جیجی روی صحنه نمایش برود.

برای خود این نمایش، دیمترییک لباس اشرافی طلایی و زرشکی با بالاتنه طرحدار و دامن کامل پوشیده بود.دیمتری شغلش را با اجرای یک کارزار برای ریور آیلند آغاز کرد. آژانس مدلینگ “زیبیدی منیجمنت” در بریتانیا که متخصص کار با مدل‌های دارای معلولیت است نماینده اوست.

در ماه اوت ، دیمتری در برنامه صبح امروز آی‌تی‌وی گفت از اینکه در هفته مد نیویورک شرکت کند واقعاً هیجان زده است.

چند هفته دیگر دیمتری در هفته مد پاریس نیز شرکت خواهد کرد.

The post متفاوت‌ترین دختر مدل در هفته مد نیویورک/تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *