ماجرای عصبانیت سلبریتی زن از شرکت مایکروسافت/عکس

تیلور سوئیفت خواننده موسیقی پاپ آمریکایی به ناسازگاری با مفاهیمی همچون نژادپرستی، تبعیض و سوء استفاده از حقوق مالکیت معنوی شناخته می‌شود.

تابناک باتو: بنابراین وقتی از نام دوم او در یک ربات گپ هوش مصنوعی در ایالات متحده استفاده شد، سکوت نکرد.

١. غافلگیری درباره تیلور سوئیفت در کتاب جدید براد اسمیت

«برد اسمیت» رئیس شرکت نرم افزار مایکروسافت ایالات متحده گفت: در کتاب جدیدش اطلاعات غافلگیر کننده‌ای درباره ستاره مشهور پاپ آمریکایی تیلور سوئیفت وجود دارد.

به گزارش «بیزینس اینسایدر» و «اسپونتیک»، وی گفت که تیلور سویفت، ۲۹ ساله، تهدید کرده بود از این شرکت به دنبال راه اندازی روبات گپ تعامل هوش مصنوعی، شکایت خواهد کرد.

٢. گذاشتن نام «تِی» روی ربات گپ، تیلور سوئیفت را خشمگین کرد

وی خاطرنشان کرد: دلایل اختلاف بین خواننده آمریکایی تیلور سوئیفت و شرکت «مایکروسافت» به سال ۲۰۱۶ برمی گردد، نام این ربات «تِی» است و «تِی» یکی از نام‌هایی است که تیلور سوئیفت به آن شهرت دارد و و تیلور سوئیفت آن را نقض حقوق مالکیت معنوی و تجاری خود می‌داند و خواستار پاسخگویی قانونی شرکت دراین باره شد.

برد اسمیت، در کتاب «Tools and Weapons»: (ابزار‌ها و سلاح ها)، اظهار داشت که در حالی که او در تعطیلات شام می‌خورد، از طریق وکیلی در بیورلی هیلز ایمیلی دریافت کرد که خود را به عنوان نماینده تیلور سوئیفت معرفی می‌کرد. او در ایمیل توضیح داده بود که یک رابطه نادرست و گمراه کننده بین خواننده مشهور و یک روبات گپ ایجاد شده که ناقض قوانین فدرال است.

٣. دلیل اصلی خشم تیلور

اما برد اسمیت توضیح داد که دلیل اصلی عصبانیت تیلور سوئیفت، توئیت‌های نژادپرستانه مورد استفاده ربات مایکروسافت در هنگام تعامل با کاربران بود که از سیاست‌های کاندیدای آن زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ حمایت می‌کردند و نازیسم را ترویج می‌کردند.

اسمیت گفت: این شرکت به سرعت ربات گپ را متوقف کرد و چند ساعت پس از راه اندازی آن را از بازار بیرون کشید.

رئیس مایکروسافت تأکید کرد که این اتفاق لزوم ارائه تضمین‌های قوی‌تر برای هوش صنعتی را به وی آموخته است.

مجله «بیزینس اینسایدر» گفته است که با سخنگوی تیلور سوئیفت تماس گرفته است تا درمورد ادعا‌های برد اسمیت اظهار نظر کند که آیا این مشکل با رضایت تیلور سوئیفت برطرف شده است یا نه، اما کسی برای پاسخگویی فوری در دسترس نبوده است.

The post ماجرای عصبانیت سلبریتی زن از شرکت مایکروسافت/عکس appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *