لیگ بدشگون!

تا جایی که من در خاطر دارم لیگ فوتبال ترکیه برای اغلب بازیکنان ایرانی شگون نداشته؛از محمد خاکپور و رضا شاهرودی تا سهراب بختیاری زاده و محمد مومنی، از حامد کاویانپور تا رامین رضاییان و این آخری هم وحید امیری.

شاید صریح ترین اظهار نظر درباره لیگ ترکیه مربوط به خداداد عزیزی باشد که قرار بود در ترابوزون اسپور ترکیه بازی کند اما بعد از ماجراهایی عجیب و غریب و پس از پرداخت ۵۰ هزار دلار جریمه به این تیم ترکیه ای به قول خودش جانش را برداشت و از ترکیه به سن خوزه آمریکا رفت.
عزیزی می گوید در زمان حضور کوتاهش در ترکیه در کنسولگری ایران در استانبول فهمیدم که آنها چه باند تبهکار،مافیایی و خطرناکی بودند و اصلا کار با آنها یک ریسک بزرگ برای جان آدم به شمار می رفت چه برسد به فوتبال.
این روزها وحید امیری در لیست فروش تیمش قرار گرفته، هرچند مجید حسینی وضعیت بهتری دارد اما او هم خواهان جدایی از تیم ترابوزون اسپور شده و این یعنی لیگ فوتبال ترکیه برای حضور بازیکنان ایرانی مناسب نیست؛ کدام فوتبالیست ایرانی با حضور در فوتبال ترکیه رستگار شده؟ امیدواریم الهیار صیادمنش به سرنوشت سایر فوتبالیست های ایرانی که در ترکیه حاضر بودند دچار نشود.

The post لیگ بدشگون! appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *