صدور مجوز فعالیت برای ۱۱ اقامتگاه بوم‌گردی در کردستان

به منظور بررسی وضعیت اقامتگاه‌ها و نحوه بازسازی و تکمیل وسایل معیشتی و پذیرایی برای گردشگران از هفت واحد اقامتگاه بوم‌گردی در حال احداث و بهره‌برداری شده منطقه ژاورود بازدید شد.

ایسنا: آوات مکاری، رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در بازدید از اقامتگاه‌های بوم‌گردی درحال احداث، ایجاد و بهره‌برداری شده منطقه‌ی ژاورود گفت: این بازدید به منظور بررسی وضعیت اقامتگاه‌ها و نحوه بازسازی و تکمیل وسایل سنتی معیشتی و پذیرایی برای گردشگران انجام شد.

وی افزود: طی این بازدید جلسه‌ای با بخشدار منطقه سیروان، شورای اسلامی این بخش و دهیاران روستاهای منطقه ژاورود و کامیاران در خصوص مکان یابی اقامتگاه‌های بومگردی، توسعه گردشگری و تنظیم جدول رویدادهای فرهنگی-گردشگری در روستاها، برگزار شد.

رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بیان کرد: هم اکنون در سطح استان کردستان 11 اقامتگاه بوم گردی مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند و چندین متقاضی دیگر هم در حال تکمیل پرونده برای اخذ مجوز فعالیت هستند.

آوات مکاری با اشاره به اهمیت تنوع بخشی به اقامتگاه‌های استان به منظور جذب گردشگران بیشتر خاطرنشان کرد: اداره کل میراث فرهنگی کردستان از کسانی که متقاضی احداث اقامتگاه بوم‌گردی هستند استقبال می‌کند و آماده هر گونه همکاری در این زمینه است.

The post صدور مجوز فعالیت برای 11 اقامتگاه بوم‌گردی در کردستان appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *