شایعات و نشانه‌های جدید درباره ساخت فصل چهارم «تویین پیکس»

شایعات و نشانه‌های جدید درباره ساخت فصل چهارم «تویین پیکس»

پارس توریسم: شایعاتی که در روزهای اخیر درباره احتمال ساخت فصل چهارم سریال «تویین پیکس» در فضای اینترنت وجود داشت، حالا نظر رسانه‌های معتبر را هم جلب کرده و آنها هم گمانه زنی کرده‌اند که شاید دیوید لینچ بار دیگر ادامه این جهان رمزآلود و پرطرفدار را ادامه دهد.

فصل اول و دوم «تویین پیکس» در ابتدای دهه ۱۹۹۰ از شبکه ای‌بی‌سی پخش شد و بعد از اختلاف نظر لینچ با مسئولان این شبکه تولید و پخش آن متوقف شد. اما در سال ۲۰۱۷ فصل سوم با عنوان «تویین پیکس: بازگشت» از شبکه شوتایم پخش شد که نه تنها کیفیتش پایین‌تر نبود، بلکه به دلیل حضور لینچ در همه ۱۸ اپیزود به عنوان کارگردان تجربه‌ای شگفت‌انگیز را برای تماشاگران رقم زد.

پایان بندی مبهم و غافلگیر کننده فصل سوم باعث شد از همان زمان پخش شایعاتی درباره فصل چهارم وجود داشته باشد. حالا هم البته به شکل رسمی نه شوتایم و نه دیوید لینچ خبری را تایید نکرده‌اند. اما اکانت توییتر «موزه وحشت هالیوود» با انتشار خبری مبهم که به آینده «تویین پیکس» اشاره داشت، موجی از گمانه زنی را آغاز کرد.

امروز نیوزویک و ایندی‌وایر در گزارش‌هایی به این شایعه‌ها و نشانه‌ها درباره احتمال ساخت فصل جدید اشاره کرده‌اند.

از جمله پستی در صفحه اینستاگرام مایکل هورس بازیگر نقش هاوک در هر سه فصل که تصویری از سریال را منتشر کرده است. یا این که روز سه شنبه کایل مک‌لاکلان که بازیگر اصلی «تویین پیکس» است و نقش مامور اف‌بی‌آی دیل کوپر را بازی کرده، نوشته: «امروز صبح به دونات فکر می‌کردم.»

کاراکتر کوپر در سریال عاشق قهوه و دونات است و طرفداران «تویین پیکس» چنین جمله‌ای را فقط به حساب اتفاق جدیدی می‌گذارند که در راه است.

البته هواداران این مجموعه تلویزیونی نباید چندان هم خوشبین باشند، لااقل در کوتاه مدت بعید است اتفاقی بیفتد. دیوید لینچ و مارک فراست (خالقان سریال) چندین سال مشغول نوشتن فیلمنامه فصل سوم بودند و حتی اگر با شبکه شوتایم توافقی هم انجام شده باشد، بعید است آنها راضی شوند با عجله داستان و متن فصل چهارم را آماده کنند.

مساله دیگر چگونگی ادامه قصه است. شخصیت باب که ضدقهرمان اصلی «تویین پیکس» بود در پایان فصل سوم شکست خورد اما وجود شرور و شیطانی که با نام «جودی» شناخته می‌شود، هنوز در شهر توییت پیکس باقی ماند و احتمال دارد تعقیب او دستمایه فصل جدید شود. همچنین شخصیت‌های متعددی تکلیف‌شان روشن نشده و ممکن است داستان احتمالی ماجرای آنها را دنبال کند.

هر اتفاقی بیفتد، «تویین پیکس» چنان پدیده پیچیده و مشهوری است که موج اخبار و شایعات درباره آن همیشه ادامه خواهد داشت.

 

منبع: آی سینما

نوشته شایعات و نشانه‌های جدید درباره ساخت فصل چهارم «تویین پیکس» اولین بار در پارس توریسم. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *