دوستداران ورزش زمستانی سفر به بام ایران را فراموش نکنند

با فرا رسیدن فصول سرد سال و آغاز بارش‌های زمستانه، هستند کسانی که به شدت اهل هیجان و تفریحات زمستانی‌اند و برای تخلیه هیجانات خود دنبال مکان مناسب و زیبایی می‌گردند.

ایسنا:اگر شما اهل آن دسته از افرادی هستید که با شروع فصل زمستان، دنبال مکانی برای اسکی‌بازی و تفریحات زمستانه هستید حتما سری به بام ایران بزنید.

سفر کردن به بام ایران در فصول سرد سال به دلیل وجود پیست اسکی بین‌المللی نسار و تجربه یک اسکی‌بازی عالی و هیجان‌انگیز خالی از لطف نیست و شادی و نشاط و هیجان را به روح آدمی هدیه می‌کند.

هرساله در فصول سرد سال این پیست اسکی زیبا و چشم‌انداز زیبای آن دوستداران ورزش و تفریحات زمستانی را به دامن طبیعت زیبا و سرد و برفی خود می‌کشاند.

در این پیست بین‌المللی بام ایران با کرایه وسایل و تجهیزات کامل اسکی می‌توانید یک تجربه زیبا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید؛ اما اگر از آن دسته از افرادی هستید که به اسکی و ورزش‌های زمستانی بسیار علاقه دارید اما در آن مهارت ندارید، می‌توانید در پیست اسکی نسار با هزینه بسیار کم اسکی‌بازی را بیاموزید و از هیجان این ورزش زیبا در سردترین فصل سال لذت ببرید.

دیدن این منطقه زیبا سوار بر تله‌سیژ خالی از لطف نیست و یکی از لذت‌های سفر به این شهر و پیست بین‌المللی نسار است.

​این پیست یکی از بزرگترین پیست اسکی‌های کشور است که با وجود ظرفیت‌های زیاد این منطقه هر ساله با میزبانی مسابقات بین‌المللی بر هیجان حاکم در این منطقه می‌افزاید.

پیست اسکی نسار مشرف به شهر زیبا و تاریخی و باستانی بیجار است و کسانی که به آنجا سفر می‌کنند می‌توانند علاوه بر انجام ورزش و تفریحات هیجان‌انگیز شهر زیبای بیجار مشهور به بام ایران را نیز برفراز آن نظاره‌گر باشند.

دسترسی آسان و نزدیکی آن به مرکز شهر و وجود امکانات لازم از جمله رستوران و هتل آسایش و راحتی را برای مسافران به ارمغان آورده و بعد از پشت سرگذاشتن یک روز زیبا و هیجان‌انگیز می‌توانند از آسمان زیبای این منطقه در شب لذت ببرند.

از دیگر قابلیت‌های این پیست اسکی زیبا، قابلیت اسکی بر روی چمن است و مسافران در هر فصولی از سال می‌توانند لذت یکی اسکی هیجان انگیز را در بام ایران تجربه کنند.

طول و شیب مناسب پیست اسکی نسار از دیگر ویژگی‌های مطلوب این پیست است که مناسب برای اسکی‌بازان حرفه‌ای و مبتدی است.

​پیست اسکی نسار واقع در شهر زیبا و تاریخی و باستانی بیجار در ١۴٢کیلومتری شهر سنندج قرار دارد و برای دیدن این پیست اسکی زیبا باید در جاده سنندج به بیجار وارد خیابان طالقانی و بعد از شهرک مهدیه به پیست بین‌المللی زیبای نسار خواهید رسید.

پیست اسکی نسار یکی از ۵ تفرجگاه مهم استان کردستان است که به علت دسترسی آسان و مشرف بودن به شهر از پیست‌های خاص ایران است که با وسعت ۱۱۲ هکتار بر دامنه کوه نسار قرار دارد.

در کنار لذت و هیجان یک روز برفی در پیست اسکی نسار می‌توانید در ادامه سفر خود از شهر بیجار، شهر قلعه‌ها و تپه‌های باستانی نیز دیدن کنید و از سفر خود به بام ایران لذت ببرید.

The post دوستداران ورزش زمستانی سفر به بام ایران را فراموش نکنند appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *