خط ۳ مترو تهران به راه‌آهن متصل شد / مسافران می‌توانند پس از رسیدن به تهران مستقیم وارد مترو شوند

مدیرعامل شرکت قطار شهری (مترو)‌ تهران و حومه گفت:‌ با اقدامات فنی و ریل‌کشی مناسب سامانه خط ۳ مترو تهران به مجموعه راه آهن جمهوری اسلامی ایران در جنوب پایتخت متصل شد.

دنیای اقتصاد: علی امام با بیان این خبر افزود: یکی از ایستگاه‌های خط ۳ مترو تهران ایستگاه راه‌آهن است که در گذشته مسافران راه آهن برای پیوستن به ناوگان مترو تهران باید به بیرون از مجموعه راه آهن مراجعه می‌کردند.

وی افزود: با اقدامات فنی مهندسی لازم این اقدام در دستور کار قرار و با توافقی که با راه آهن جمهوری اسلامی انجام گرفت قرار شد مترو تا محدوده دیواره مجموعه راه آهن خط ۳ در ایستگاه راه آهن امتداد پیدا کند.

 ایستگاه راه‌آهن

امام با بیان اینکه این اقدام با تجهیزات کامل انجام شده است به ایرنا گفت: در صورت انجام تعهدات راه آهن جمهوری اسلامی ایران در آینده‌ای نزدیک مسافران راه‌آهن در همان مکان می‌توانند از ناوگان مترو استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت اتمام فرآیند کار، بزودی مسافران راه‌آهن می‌توانند در داخل همین مجموعه برای عزیمت به محل کار و منازل خود از مترو استفاده کنند.

خط ۳ مترو تهران از شهرک قائم در شمال شرق تهران آغاز می‌شود و تا آزادگان در جنوب غرب پایتخت امتداد دارد.

The post خط ۳ مترو تهران به راه‌آهن متصل شد / مسافران می‌توانند پس از رسیدن به تهران مستقیم وارد مترو شوند appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *