خشم کاربران از سوپرمدل مشهور که غرق پول شد

این غول لوازم آرایشی و جوان‌ترین میلیاردر خوساخته جهان در آستانه ۲۲ سالگی با خشمی عجیب از سوی مردم و حتی طرفدارانش مواجه شده است

ایران آرت: پس از آنکه کایلی جنر تم آخرین مجموعه لوازم آرایشی خود را که پول است فاش کرد، به رفتار “ابلهانه” متهم شد.

این غول لوازم آرایشی و جوان‌ترین میلیاردر خوساخته جهان، روز پنجشنبه مجموعه جدیدش را که به مناسبت جشن تولد ۲۲ سالگی او در ۱۰ اوت عرضه خواهد شد، معرفی کرد.

جنر عکس‌ها و فیلم‌هایی از محصولات زیبایی خود، از جمله براق‌کننده‌ لب، های‌لایت، سایه چشم و محصولات مراقبت از پوست را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که همه با علامت دلار و اسکناس ۱۰۰ دلاری تزئین شده بودند.

به گزارش ایندیپندنت، در واکنش به این مجموعه که شامل برخی اسامی محصولات مانند “پول همه چیز نیست” و “برای آن کار کن” است، بسیاری از مردم از این تم ناراحت شده‌اند و این ستاره تلویزیون را متهم کرده‌اند که به ثروت خود می‌بالد.

 کایلی جنر

شخصی در توییتر نوشت: “اینکه کایلی جنر یک مجموعه مواد آرایشی با تم پول را به افتخار روز تولدش عرضه می‌کند، خیلی ابلهانه است.”

یکی دیگر نوشت: “انگار کایلی جنر می‌خواهد همه احساس فقیری کنند و او با خودنمایی نشان دهد که در ناز و نعمت و ثروت به دنیا آمدن چگونه است.”برخی دیگر پرسیده‌اند که چرا این جوان ۲۱ ساله، که “فوربز”عنوان جوانترین میلیاردر خودساخته جهان را به او داده است، بخشی از ثروتش را به افرادی که به اندازه او خوش‌شانس نبوده‌اند، اهدا نمی‌کند.

شخصی گفته است: “نظرت چیه که مقداری از این پول رو به خیریه اهدا کنی؟ خوشحال کردن دیگران بزرگترین هدیه است.”

کایلی جنر

به هر حال، به گفته جنر، “این مجموعه با تم پول بسیار گسترده‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد” و او قصد دارد (به جامعه) “بازپس دهد”.

جنر در پیامی که در “استوری” اینستاگرام خود پخش منتشر است، می‌گوید: “ما، من، دارم بازپس می‌دهم. در واقع ، منظورم “ما” است چونکه با هم داریم این کار را انجام می دهیم. شما به من کمک می‌کنید تا به طرز خیلی باشکوهی آن را بازپس دهم”.

The post خشم کاربران از سوپرمدل مشهور که غرق پول شد appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *