حسن فتحی در خیابان‌های قونیه/ انتشار تصاویری از “مست عشق”

سه تصویر از پشت صحنه فیلم سینمایی “مست عشق” به کارگردانی حسن فتحی منتشر شده است.

زومیت: فیلم مست عشق به کارگردانی حسن فتحی در حال ساخته شدن است. این فیلم روایتی را از دوران زیست مولانا و شمس تبریزی تعریف می‌کند. در چند وقت اخیر نیز اخبار مختلفی از “مست عشق” به دست رسیده‌اند. یکی از پربسامدترینِ این اخبار، رونمایی از گریم پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در فیلم سینمایی “مست عشق” بود.

مست عشق

حالا بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، تصاویری از پشت صحنه فیلم سینمایی “مست عشق” منتشر شده‌اند. در این تصاویر شاهد حضور حسن فتحی به عنوان کارگردان فیلم هستیم. تصاویر منتشرشده همچنین نمایان‌گر فضای این فیلم سینمایی هستند. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از فیلم سینمایی “مست عشق” را در زیر تماشا کنید.

مست عشق

به گزارش زومیت، فیلم سینمایی “مست عشق” به کارگردانی حسن فتحی، تهیه‌کنندگی مهران برومند و نویسندگی مشترک فرهاد توحیدی و حسن فتحی جلوی دوربین رفته است. از بازیگران فیلم سینمایی “مست عشق” می‌توان به شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ابراهیم چلیکول، سلما ارگچ و حسام منظور اشاره کرد.

مست عشق

پارسا پیروزفر در فیلم سینمایی “مست عشق” ایفای نقش مولانا را برعهده خواهد داشت. از سوی دیگر، ایفای نقش شمس تبریزی برعهده شهاب حسینی خواهد بود. تاکنون خبری مبنی بر زمان احتمالی نمایش و رونمایی از فیلم سینمایی “مست عشق” به دست نرسیده است. در این بازه از سال اما غالب فیلم‌های متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر جلوی دوربین می‌روند. با این حال، تاکید می‌شود که تیم سازنده “مست عشق” اطلاعاتی مبنی بر زمان رونمایی از فیلم به دست نداده‌اند.

The post حسن فتحی در خیابان‌های قونیه/ انتشار تصاویری از “مست عشق” appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *