حرفی که طرفداران تراکتور دوست دارند همیشه از دنیزلی بشنوند!

مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور به این نکته اذعان کرد که تیمش امروز کار سختی در مصاف با گل‌گهر سیرجان خواهد داشت.

خبرورزشی:مصطفی دنیزلی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و گل‌گهر سیرجان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: بازی بین دو تیمی است که در این هفته‌ها هیچ باختی نداشته‌اند. با توجه به این موضوع چنین مسابقه‌ای هم برای ما و هم برای حریف‌مان حائز اهمیت است. این شرایطی که ما در آن هستیم و تصویری که از شرایط الان‌مان وجود دارد نشان می‌دهد ما سه بازی انجام داده‌ایم که دو بازی آن خارج از خانه بوده است. ما در این سه بازی پنج امتیاز کسب کرده‌ایم.

وی افزود: در سه بازی ابتدایی فصل قبل که تیم ما در لیگ انجام داده بود، فکر می‌کنم فقط دو امتیاز به دست آورده بود. این آمار اهمیت زیادی ندارد. تراکتور بعد از سه بازی وارد کورس قهرمانی شده است. در حال حاضر ما یک‌ دهم بازی‌های لیگ را پشت سر گذاشته‌ایم و بعد از آن واقعاً تراکم بازی‌های‌مان زیاد است و مسابقات‌مان به هم نزدیک. البته بازی‌های جام حذفی شروع می‌شود و اردوی تیم ملی هم در آن مقطع وجود دارد. بعد از اردوی تیم ملی ما دو بازی خارج از خانه و پشت سر هم داریم. بعد از آن هم دو هفته در زمین خودمان با استقلال و سپاهان بازی خواهیم کرد. یعنی در هفته‌های پیش رو با بازی‌های خیلی فشرده‌ای مواجه هستیم و با این حال برای ما اهمیت هر بازی مثل سایر بازی‌هاست.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور یادآور شد: در بازی قبل مقابل ذوب‌آهن از چیزی که می‌خواستیم، ضعیف‌تر بودیم، اما خیال هواداران‌مان راحت باشد این تیم همیشه در کورس رقابت خواهد بود. ما بعد از سه هفته،‌ پنج هفته و ۱۵ هفته همچنان در کورس خواهیم بود.

«برپایی اردوی تیم ملی رو تیم‌هایی که بازیکن ملی‌پوش بیشتری دارند، تأثیر بیشتری خواهد داشت.»، دنیزلی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: بازی با پرسپولیس به نحوی تمام شد که هواداران‌مان می‌خواستند. خارج از این مسئله ما برای بازی فردا فقط مازولا را در اختیار نداریم که او هم بعد از دو هفته کاملاً آماده خواهد شد. در ضمن بعد از بازی با پرسپولیس این احتمال وجود داشت که یک بازی بدون تماشاگر داشته باشیم، اما هواداران‌مان همیشه کنار تیم هستند و به ما کمک می‌کنند. خواهشم از آنها این است که همیشه کنار ما باشند. ممکن است گاهی اوقات بازیکن یا داوری دچار اشتباه شوند،‌ این اتفاقی است که امکان دارد در هر بازی اتفاق بیفتد. هواداران‌مان صبر داشته باشند، قطعاً تمام مسائل را حل می‌کنیم، چون این راهی است که ما با هم طی می‌کنیم. شرایط لیگ هم کاملاً مشخص و واضح است.

The post حرفی که طرفداران تراکتور دوست دارند همیشه از دنیزلی بشنوند! appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *