بهترین ایرلاین‌های آسیا کدامند؟

به تازگی فهرستی از برترین ایرلاین‌های آسیایی در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شده است که به مسافران اجازه می‌دهد هنگام خریداری بلیت برای سفر‌های هوایی، از سطح کیفیت شرکت هواپیمایی مربوطه مطلع شوند.

ایسنا: از آنجایی که شرکت‌های هواپیمایی متعددی در کشور‌های سراسر جهان فعالیت دارند و در مقاصد داخلی و بین‌المللی فراوانی به مسافران و مشتریان خود خدمات پروازی ارائه می‌دهند، موسسه Skytrax با بررسی ایرلاین‌های مختلف از لحاظ ارائه خدمات و سرویس‌دهی به مسافران، نوع و تعداد هواپیما‌های فعال، تعداد مقاصد پروازی، به موقع بودن ساعت پرواز و همچنین تعداد نقص‌های فنی و مشکلات ایمنی یک فهرست رده‌بندی از آن‌ها منتشر می‌کند.

این فهرست که اخیرا در وب سایت worldairlineawards ذکر شده است، تمامی ایرلاین‌های برتر و باکیفیت در قاره‌های مختلف در سال ۲۰۱۹ میلادی را رتبه بندی کرده است تا مشتریان و مسافران از بهترین شرکت‌های هواپیمایی در کشور و قاره‌های مختلف مطلع شوند و در صورت تمایل، به جای استفاده از خدمات ایرلاین‌های نامرغوبی که موجب نارضایتی آن‌ها می‌شود، به خریداری بلیت‌های پروازی از ایرلاین‌های مذکور اقدام کنند و به هنگام خریداری بلیت برای سفر‌های هوایی خود دقت بیشتری به نام و نشان و آوازه شرکت‌های هواپیمایی کنند.

فهرست زیر به ترتیب ۱۰ ایرلاین برتر فعال در قاره آسیا را معرفی می‌کند:

۱. سنگاپور ایرلاین

سنگاپور ایرلاینز (Singapore Airlines) شرکت هواپیمایی حامل پرچم سنگاپور است که بر اساس آمار، ناوگان هوایی آن شامل ۱۱۷ فروند هواپیمای مسافربری است که به صورت روزانه به مقاصد داخلی و خارجی متعددی در سراسر جهان پرواز می‌کند و مسافران را در شهر‌ها و کشور‌های مختلف جابجا می‌کند.

۲. آل نیپون ایرویز

آل نیپون ایرویز (All Nippon Airways) بزرگترین شرکت هواپیمایی ژاپنی است که مختصرا ANA نامیده می‌شود و دفتر مرکزی آن درتوکیو، پایتخت ژاپن قرار دارد که با در اختیار داشتن ۱۸۹ فروند هواپیمای مسافربری به بیش از ۷۳ مقصد بین المللی در سراسر جهان پرواز می‌کند.

۳. کاتای پاسیفیک ایرلاین

کاتای پسیفیک (Cathay Pacific) شرکت هواپیمایی حامل پرچم هنگ کنگ است که در سال ۲۰۱۱ میلادی از سوی انجمن هوانوردی یاتا به‌عنوان سومین ایرلاین جهان از لحاظ میزان ارزش بازار سرمایه معرفی شد. این ایرلاین آسیایی با در اختیار داشتن ۱۲۸ فروند جت مسافربری به ۱۱۲ مقصد بین المللی در جهان خدمات پروازی به مسافرانش ارائه می‌دهد.

۴. اوا ایر

اوا ایر (EVA Air) شرکت هواپیمایی تایوان است که بر اساس آمار و گزارش‌های منتشر شده توسط منابع خبری، به‌عنوان یکی از ایرلاین‌های ایمن در جهان شناخته و معرفی شده است. این شرکت در سال ۱۹۸۹ میلادی تاسیس و راه‌اندازی شد و هم اکنون به صورت روزانه به ۷۳ مقصد بین المللی در کشور‌های مختلفی در آسیا، استرالیا، اروپا و آمریکا پرواز‌های مستقیم دارد.

۵. هاینان ایرلاین

هاینان ایرلاینز (Hainan Airlines) چهارمین شرکت هواپیمایی چین است که در سال ۱۹۸۹ میلادی تأسیس و راه اندزای شد و از آن زمان تاکنون به مقاصد بین المللی مختلفی در سراسر جهان به صورت روزانه پرواز مستقیم دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر هاینان چین واقع شده است و ناوگان هوایی آن شامل ۱۲۹ فروند جت مسافربری می‌شود.

۶. تای ایرویز

تای ایرویز (Thai Airways) بزرگترین شرکت هواپیمایی حامل پرچم تایلند است که مقر اصلی پرواز‌های آن به مقاصد بین‌المللی در جهان فرودگاه سووارنابومی در این کشور است. دفتر مرکزی آن نیز در شهر بانکوک، پایتخت تایلند قرار دارد.

۷. ژاپن ایرلاینز

ژاپن ایرلاینز، شرکت هواپیمایی حامل پرچم ژاپن است که دفتر مرکزی آن، در شهر توکیو، پایتخت این کشور آسیای شرقی واقع شده است. این ایرلاین ژاپنی در سال ۱۹۵۱ میلادی تأسیس شد و آغاز به کار کرد و هم اکنون به صورت روزانه به مقاصد بین‌المللی متعددی در سراسر جهان پرواز مستقیم دارد.

۸. گارودا ایندونزیا

گارودا ایندونزیا (Garuda Indonesia) شرکت هواپیمایی حامل پرچم اندونزی است که در حال حاضر به صورت روزانه به مقاصد متعددی در جنوب‌شرقی آسیا، شرق آسیا، خاورمیانه، اروپا و استرالیا پرواز مستقیم دارد.

۹. چاینا ساترن ایرلاین

شرکت هواپیمایی چین جنوبی یا چاینا ساترن ایرلاین (china Southern airline) یکی ازفعال‌ترین شرکت‌های چین و آسیا به شمار می‌رود و ناوگان هوایی قدرتمندی دارد که به موجب آن به مقاصد داخلی و خارجی فراوانی به صورت روزانه پرواز مستقیم دارد.

۱۰. بانکوک ایرویز

بانکوک ایرویز (Bangkok Airways) یک شرکت هواپیمایی تایلندی است که در سال ۱۹۶۸ میلادی آغاز به کار کرد و دفتر مرکزی آن نیز در بانکوک، پایتخت تایلند واقع شده است.

The post بهترین ایرلاین‌های آسیا کدامند؟ appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *