بارش باران همراه با رعد و برق در ۵ استان کشور/ آسمان پایتخت صاف است

براساس نقشه‌های هواشناسی، از بعد از ظهر امروز برای ۵ استان کشور افزایش ابر، بارش باران گاهی به صورت رگبار پیش بینی می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، از بعدازظهر امروز برای نواحی از شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و غرب مازندران افزایش ابر، بارش باران گاهی به صورت رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود. روز‌های یکشنبه و دوشنبه شدت بارش در مناطق مذکور افزایش می‌یابد.

طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه برای استان‌های مازندران، گلستان و شمال خراسان شمالی ابرناکی و بارش پراکنده دور از انتظار نیست. در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه برای بخش‌هایی از سواحل غربی دریای خزر ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

از امروز تا دوشنبه روند کاهش محسوس دما برای سواحل دریای خزر انتظار می‌رود. همچنین طی این مدت در دامنه‌های جنوبی البرز، بخش‌هایی از شمال غرب و شمال شرق کشور روند کاهش دمای ۶ تا ۸ درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.

در روز‌های دوشنبه و سه شنبه برای بخش‌هایی از شمال شرق و شرق کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی انتظار می‌رود.

The post بارش باران همراه با رعد و برق در ۵ استان کشور/ آسمان پایتخت صاف است appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *