اینترنت و صبحانه در واحدهای اقامتی رایگان است

رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان با بیان اینکه در ایام ماه مبارک رمضان واحدهای اقامتی به طور میانگین تخفیف ۴۰ درصدی را در نظر گرفته‌اند، گفت: خدماتی همچون اینترنت، پارکینگ و صبحانه در این واحدها باید به صورت رایگان ارائه شود.

ایسنا: محمدعلی فرخ مهر اظهار کرد: هر ساله در مهر ماه به واسطه نزدیکی به ماه‌های پایانی سال میلادی نرخ جدید برای هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها ارائه می‌شود و در شرایط فعلی نرخ واحدهای اقامتی بر پایه نرخ سال ۱۳۹۷ محاسبه می‌شود.

رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان ادامه داد: از ابتدای ماه مبارک رمضان واحدهای اقامتی به طور میانگین تا ۴۰ درصد تخفیف در نظر گرفته‌اند که حتی این رقم در برخی از هتل‌ها تا محدوده ۶۰ تا ۷۰ درصد نیز محاسبه می‌شود.

وی با اشاره به افزایش هزینه‌های جانبی و دستمزد پرسنل پیش‌بینی کرد در سال جاری نرخ‌گذاری جدیدی برای واحدهای اقامتی به خصوص هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها در نظر گرفته شود.

فرخ مهر در رابطه با ارائه خدمات و نرخ‌گذاری آنها در واحدهای اقامتی گفت: خدماتی همچون اینترنت، پارکینگ و صبحانه به صورت رایگان بوده و در صورت عدم رعایت ارائه صبحانه رایگان، مشتریان باید برای اعلام شکایت به اتحادیه مراجعه کنند.

وی یادآور شد: در برخی از واحدهای اقامتی خدمات و مجموعه ورزشی در اختیار مهمان‌ها است که قیمت‌گذاری این خدمات با توجه به سیاست‌های مدیر مجموعه و فضای رقابتی تعیین و توسط اتحادیه بررسی و تائید می‌شود.

The post اینترنت و صبحانه در واحدهای اقامتی رایگان است appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *