افشاگری مدیر پرسپولیسی درباره نقل و انتقالات ؛ این دو در لیست برانکو نیستند!

به گفته یک مقام رسمی باشگاه پرسپولیس محمدحسین مرادمند و مسلمی‌پور در لیست برانکو نیستند. او در گفت‌وگویی تاکید کرد قبلا هم گفته بودیم که اغلب نام‌هایی که از آنها به عنوان گزینه برانکو یاد شده در لیست خرید سرمربی تیم نیستند.

نود:محمدحسین مرادمند در مصاحبه‌ای گفته افتخار می‌کنم در لیست پرسپولیس هستم. گمانه زنی‌ها درباره مرادمند و اخیرا مسلمی‌پور افزایش یافته و این قبیل مصاحبه‌ها به این فضا کمک می کند اما به گفته یک مقام رسمی باشگاه پرسپولیس هیچ کدام از این بازیکنان در لیست برانکو نیستند. او در گفت‌وگو یی تاکید کرد قبلا هم گفته بودیم که اغلب نام‌هایی که از آنها به عنوان گزینه برانکو یاد شده در لیست خرید سرمربی تیم نیستند. براساس اخبار رسیده تلاش پرسپولیس برای اخذ رضایت‌نامه سینا مریدی مدافع – هافبک فولاد و محمد نادری دفاع چپ فصل قبل تراکتورسازی افزایش یافته است.

باشگاه فولاد هنوز موافقت خود را با صدور رضایت‌نامه مریدی اعلام نکرده اما ظاهرا مخالفت چندانی نداشته و همه چیز بستگی به اتفاقات و مذاکرات بعدی دارد و شاید این گره با معاوضه باز شود، هر چند که هنوز نام بازیکنی برای معاوضه بین دو باشگاه مطرح نشده و این بیشتر یک گمانه زنی است.

همچنین نادری که به دلیل بروز مشکل قراردادی در تیم بلژیکی هرگز بازی نکرده شانس خوبی برای جدایی و پیوستن به تیم برانکو دارد و مدیر برنامه های وی این قول اولیه را به برانکو و باشگاه داده که بتواند زمینه عضویت نادری در پرسپولیس را با توجه به علاقه مندی خود این بازیکن فراهم کند. مریدی و نادری هر دو گزینه زیر ۲۳سال هستند و پرسپولیس در این بخش شش جای خالی دارد.

از بین یک مهاجم کروات یا مجار و یا مهاجم ایرانی هم یک بازیکن جذب خواهد شد. طارمی به خاطر اینکه در قراردادش قید شده شرط جدایی اش در نیم فصل پرداخت دو میلیون یورو برای رضایت‌نامه است شانس کمی برای جدایی دارد مگر آنکه بر سر فسخ توافقی و عدم دریافت بخشی از حق و حقوق خود با الغرافه به توافق برسد. از قوچان نژاد هم همچنان به عنوان گزینه برانکو یاد می شود هر چند که هیچ یک از مقامات باشگاه این خبر را رد نکرده و تایید هم نمی کنند.

The post افشاگری مدیر پرسپولیسی درباره نقل و انتقالات ؛ این دو در لیست برانکو نیستند! appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *