اعضای هیئت‌مدیره چرا جلوی شفر را نگرفتند؟

دروازه‌بان اسبق استقلال درباره نتایج اخیر آبی پوشان گفت: چرا شفر آن‌قدر صبر کرد تا کار از دستش خارج شود؟ چرا مدیران باشگاه صبوری می‌کنند؟

خبرورزشی: پرویز برومند، دروازه‌بان اسبق استقلال با ناراحتی درباره نتایج تیم محبوبش صحبت و از برخی اعضای هیئت‌مدیره گلایه می‌کند. برومند حتی به شفر هم طعنه زد و گفت: ما خیلی چیز‌ها را می‌دانیم و اگر به زبان نمی‌آوریم به خاطر این است که فضا بیشتر متشنج نشود. حتی به نظرم مدیران باشگاه هم مسائل پشت پرده را می‌دانند. مثلاً این که فردی به اسم شرمن در ترکیه ناگهان مدیر برنامه تیام شد و او را به امارات فرستاد و الحاجی گرو را به استقلال آورد تا از هر دو طرف کمیسیون بگیرد! در این میان کوچک‌ترین گلایه‌ای از الحاجی گرو ندارم، چون او باید دنبال کسب درآمد باشد، من از هیئت‌مدیره گلایه دارم. در آن زمان فتحی هنوز سرپرست باشگاه نشده بود پس چرا اعضای هیئت‌مدیره همان موقع با افتخاری و توفیقی صحبت نکردند تا این اتفاقات رخ ندهد؟ چرا جلوی شفر را نگرفتند؟
برومند ادامه داد: اعضای هیئت‌مدیره برای جلسه گذاشتن و مصاحبه کردن در استقلال هستند یا این که قرار است باری از دوش باشگاه بردارند و جلوی نابسامانی‌ها را بگیرند؟ با شفر قرارداد دو ساله بسته‌اند و او با خاطر آسوده خیالش راحت است که نتیجه هم نگیرد تمام پولش را می‌گیرد! او پارسال سر پرتاب پیراهن، مهدی قائدی را تنبیه کرد، ولی امسال یکی، دو بازیکن هر کاری می‌کنند جای تنبیه، تشویق می‌شوند. چرا شفر آن‌قدر صبر کرد تا کار از دستش خارج شود؟ چرا مدیران باشگاه صبوری می‌کنند؟ باور بفرمایید دل هوادار خون است. در این اوضاع اقتصادی دلخوشی مردم به همین فوتبال است و ناخواسته نمک روی زخم آن‌ها می‌ریزند.
کاپیتان اسبق آبی‌ها گفت: هیچ مربی و بازیکنی از هواداران استقلالی‌تر نیست! هوادار است که در این شرایط سخت هزینه می‌کند، زمان می‌گذارد و یا اصلاً در خانه با تمام احساسش برای موفقیت تیمش دعا می‌کند. مربی و بازیکن پول‌شان را می‌گیرند و باید جلوی تک‌تک هواداران استقلال تعظیم کنند.
برومند در پایان گفت: شیوه فوتبال بازی کردن استقلال با فصل قبل بسیار متفاوت است. آن فوتبال هجومی و ترکیبی کجا رفته؟ چرا مثل فصل قبل حریفان را پرس نمی‌کنند؟ وقتی فوتبال مالکانه بازی کنید بیشتر صاحب موقعیت می‌شوید و کمتر به حریف موقعیت می‌دهید. امیدوارم همه آن‌هایی که در استقلال حضور دارند از تک‌تک مدیران گرفته تا مربیان و بازیکنان با تمام وجود به فکر کسب موفقیت تیم باشند و منافع فردی را فراموش کنند. استقلال تنها تیم دو ستاره ایران لایق بهترین‌هاست.

The post اعضای هیئت‌مدیره چرا جلوی شفر را نگرفتند؟ appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *