اتفاقی جذاب برای اسطوره بیتلز/تصاویر

پل مک‌کارتنی اولین نسخه موزیکال فیلم ماندگار “چه زندگی شگفت‌انگیزی” به کارگردانی فرانک کاپرا را می‌نویسد.

ایران آرت: سر پل مک‌کارتنی فاش کرده است که در حال حاضر روی تهیه نسخه موزیکال از فیلم “زندگی شگفت‌انگیز است” کار می‌کند.

افسانه بیتلز و هنرمند سولو در همکاری با کارگردان سینما و تئاتر، بیل کنرایت، نسخه تغییر یافته‌ای از فیلم محبوب فران کاپرا را در رویای یک ساله‌ای که سرانجام به واقعیت پیوسته، تهیه خواهد کرد. مک‌کارتنی همچنین با همکاری نمایشنامه برنده جایزه تونی، لی هال، در حال نوشتن من ترانه‌ها و آوازهای این فیلم است.

به گزارش ایندیپندنت، مک‌کارتنی در بیانیه‌ای توضیح داده است که “این کار مانند بسیاری از کارها تنها با یک ایمیل شروع شد. بیل پرسیده بود که آیا مایلم چنین کاری بکنم. نوشتن یک فیلمنامه موزیکال چیزی نیست که واقعا من شیفته آن باشم. اما پس از آنکه با بیل و لی هال دیدار کردم و در این مورد صحبت کردیم، فکر کردم که این می‌تواند جذاب و سرگرم‌کننده باشد. “زندگی شگفت‌انگیز است” یک داستان جهانی است که همه ما می‌توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم”.

سر پل مک‌کارتنی

کنرایت می‌گوید: “کار کردن با پل روی فیلمنامه “زندگی شگفت‌انگیز است” رؤیایی است که به واقعیت تبدیل شده است. صادقانه بگویم وقتی که در نسخه آزمایشی پیش‌درآمد صدایش را شنیدم که گفت یک/دو/سه/چهار، جا خوردم! ولی از آن موقع تاکنون همکاری فوق‌العاده‌ای داشته‌ایم – در تک تک ترانه‌ها استعداد بی‌نظیر پل را در زمینه ملودی و آهنگسازی احساس می‌کنم. این یک فیلم موزیکال است – اما هنر مک‌کارتنی در همه بخش‌های آن حضور دارد”.

او افزوده است: “پل، لی و من هر موقع به مرجع کارمان، یعنی فیلم فران کاپرا، اشاره می‌کنیم، از واژه “گرامیداشت” استفاده می‌کنیم و این چیزی است که واقعا قصد داریم انجام بدیم. می‌خواهیم یاد این اثر ارزشمند کاپرا را گرامی بداریم”.

زندگی شگفت‌انگیز است: داستان بدشانسی مرد خانواده‌ای به اسم جورج بیلی را روایت می‌کند، که فرشته نگهبانش نمی‌گذارد خودکشی کند پس از آنکه او را متوجه این واقعیت می‌کند که او در زندگی چندین انسان تأثیر مثبت داشته است – و اگر او به دنیا نیامده بود جامعه اطرافش خیلی فرق می‌کرد.

کنرایت در مورد ترانه‌هایی که مک‌کارتنی برای این اثر موزیکال نوشته است، گفت: “فراتر از چیزی بود که هردوی ما انتظارش را داشتیم. این ترانه‌ها شما را جایی می‌برند که انتظارش را ندارید. به ظاهر ساده‌اند – اما غلط ‌انداز و فریبنده. و این حاصل نبوغ پل است. لازم نیست که من برای عاشقان موسیقی توضیح بدهم که او چقدر فوق‌العاده است – اما او مدام من را غافلگیر می‌کند. و در مورد لی باید بگویم از زمانی که با هم روی نمایشنامه نقاشان پیتمن کار کرده‌ایم همواره برای من یک نویسنده و یک شخص خاص بوده است. برای من مایه افتخار است که شاهد همکاری خلاقانه پل و لی هستم”.

انتظار می‌رود که فیلم موزیکال زندگی شگفت‌انگیز است اواخر سال ۲۰۲۰ اکران شود.

The post اتفاقی جذاب برای اسطوره بیتلز/تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *