آقای جنتلمن معشوق جدید آنجلینا جولی است؟/تصاویر

برای هر پاپاراتزی بسیار مهم است که بتواند خبری مثل عشق و عاشقی دو ستاره سینما را کشف کند.خبر وقتی داغ‌تر می‌شود که این دو نفر محبوب و مشهور هم باشند؛ آنجلینا جولی و “کیانور ریوز” که چندی پیش به دلیل اینکه روی فرش قرمزها بدن بازیگران زن را هرگز لمس نمی‌کند به او لقب “بازیگر جنتلمن” را دادند.

انتخاب: طی ماه‌های اخیر و علیرغم فروش بالای فیلم ها، به نظر می رسید کیانو ریوز به شدت تنها و کمی افسرده است. اکنون ماجرا متفاوت شده و گویا این بازیگر ۵۴ ساله مورد توجه آنجیلنا جولی قرار گرفته است. با وجود رواج این شایعه، مدیر برنامه های کیانو به شدت هر نوع ارتباط بین این دو ستاره را تکذیب کرد اما تجربه نشان داده معمولا همه چیز از همین شایعات شروع می شود. درست همانطور که آشنایی جولی و برد پیت در فیلم مشهور “آقا و خانم اسمیت” منجر به جدایی برد پیت از همسرش جنیفر آنیستون و ازدواج او با آنجلینا جولی شد.

آنجلینا جولی

شاید یکی از دلایل رواج این شایعه را می توان به فیلم The Eternals مرتبط دانست. آنجلینا جولی از مدتها پیش به فهرست بازیگران این فیلم پیوسته است، اکنون خبرها حکایت از پیوستن کیانو ریوز به این پروژه دارند. به محض این که خبر پیوستن احتمالی کیانو ریوز به این پروژه سینمایی مطرح شد، این مسئله نیز مطرح شد که جولی در مجاب کردن کارگردان برای انتخاب ریوز نقش داشته است.

اگر این شایعات حقیقت داشته باشد باید بپذیریم که رابطه جولی و پیت واقعا و برای همیشه تمام شده است. جولی به عنوان یک بازیگر ۴۴ ساله و موفق هم اکنون فارغ از بازیگری در حوزه هایی مثل تهیه کنندگی و البته فعالیت های حقوق بشری نیز سرشناس است. در حالی که طرفداران ریوز مدت های مدیدی است به دنبال یک عشق برای او می گردند و از سال ۲۰۱۰ تا کنون هیچ نامزدی برای اوپیدا نکرده اند اکنون می توانند امیدوار باشند ریوز دوباره با یک ماجرای عاشقانه یا حتی ازدواج قریب الوقوع رو به رو می شود.

The post آقای جنتلمن معشوق جدید آنجلینا جولی است؟/تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *