آغاز دوره‌های آموزشی مرتبط با جذب گردشگران چینی از اول مرداد

مدیرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری گفت: دوره‌های آموزشی مرتبط با موضوع جذب گردشگران چینی که در دستور کار سازمان میراث فرهنگی قرار گرفته، از اول مرداد ماه آغاز می‌شود.

مهر: زاهد شفیعی، مدیرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری گفت: با توجه به اینکه استراتژی جدید سازمان نفوذ به بازارهای نوظهور گردشگری است، اداره کل آموزش و مطالعات گردشگری دوره های آموزشی را برای فعالان گردشگری در دستور کار قرار داده است. دوره های آموزشی آشنایی با روحیات و خلقیات گردشگران چینی، الگوهای مسافرت گردشگران چینی، نرخ‌دهی ونحوه تعامل مالی با شرکت‌های تورفرست چینی، اشتراکات وارتباطات تمدنی و روابط چین و ایران در طول تاریخ، “رویدادها و نمایشگاه‌های مهم گردشگری چین ونحوه شرکت در آنها و نحوه تعامل با آژانس‌داران وراهنمایان چینی برخی از سرفصل‌های این بسته آموزشی تخصصی هستند.

مدیرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری گفت: مؤسسات زیادی برای ورود به موضوع آموزش اعلام آمادگی نکرده‌اند چون مؤسسه‌های آموزشی کمی را داریم که در حوزه چین فعال باشند و بتوانند یکی از سر فصل‌های آموزشی تعیین شده را به عهده بگیرند.

وی ادامه داد: موسساتی که در زمینه آموزش شایسته هستند و در حوزه چین هم شهرت و تجربه دارند برنامه خودشان را ارائه کمی کنند چون ما در این حوزه با فقر استاد رو به رو هستیم اکنون حدود ۵ تقاضا داشته‌ایم ولی در حال حاضر با یک مجموعه کار می‌کنیم. مؤسسات دیگر هم می‌توانند در این حوزه وارد شوند ما محدودیتی قائل نمی‌شویم.

شفیعی بیان کرد: این دوره های آموزشی از اول مرداد ماه آغاز می شود و افرادی که می خواهند در حوزه گردشگری و بازار چین فعال باشند می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

The post آغاز دوره‌های آموزشی مرتبط با جذب گردشگران چینی از اول مرداد appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *