لیست خروجی استقلال مشخص شد

تیم استقلال نیاز به اضافه کردن چند بازیکن باکیفیت برای بهبود عملکرد تیم دارد و حتی مدیران و مربیان نیز به این موضوع واقف هستند.

خبرورزشی: مدیران و مربیان استقلال منتظرند در تعطیلات نیم‌فصل برای استقلال بازیکن باکیفیت استخدام کنند، اما جدا از بحث مالی، این باشگاه با محدودیت‌هایی در لیست خود مواجه است.
سهرابیان، همام و زکی‌پور سهمیه زیر ۲۵ سال
بر اساس قوانین فعلی هر باشگاه لیگ برتری نهایتاً می‌تواند ۱۸ بازیکن بزرگسال در لیست خود قرار دهد و از ۳ بازیکن زیر ۲۵ سال استفاده کند، سهمیه بازیکن زیر ۲۳ سال ۹ نفر، زیر ۲۱ سال نیز ۹ نفر و زیر ۱۹ سال ۱۱ نفر است. میلاد زکی‌پور متولد ۲/۹/۷۴، آرمین سهرابیان متولد ۱۴/۹/۷۴ و همام طارق‌فرج متولد ۲۱/۱۱/۷۴ بازیکنان سهمیه زیر ۲۵ سال استقلال هستند.
لیست ۹+۱۷ استقلال در سازمان لیگ
لیست باشگاه استقلال در سازمان لیگ به این شرح است:
۱- سیدمهدی رحمتی ۲- سیدحسین حسینی ۳- خسرو حیدری ۴- روزبه چشمی ۵- علی کریمی ۶- فرشید باقری ۷- محمد دانشگر ۸- پژمان منتظری ۹- وریا غفوری ۱۰- فرشاد محمدی‌مهر ۱۱- میثم تیموری ۱۲- فرشید اسماعیلی ۱۳- جابر انصاری ۱۴- مارکوس نیومایر ۱۵- روح‌ا… باقری ۱۶- مرتضی تبریزی ۱۷- الحاجی گرو
در حال حاضر محسن کریمی، داریوش شجاعیان و مرتضی آقاخان در تمرینات استقلال حضور دارند و قرار است در نیم‌فصل نام‌شان به لیست اضافه شود.
نام ۹ بازیکن هم در لیست زیر ۲۳ سال و زیر ۲۱ سال استقلال قرار دارد.
۱- مهدی قائدی ۱۴/۹/۷۷،
۲- شاهین طاهرخانی ۱۸/۱۰/۷۵،
۳- سینا خادم‌پور ۲۰/۱۰/۷۵،
۴- سجاد آقایی ۲۸/۱۲/۷۷،
۵- حسین حیدری ۱۵/۵/۷۷،
۶- امیرحسین کارگر ۱/۹/۷۷،
۷- اللهیار صیادمنش ۸/۴/۸۰،
۸- مهدی نوراللهی ۱۴/۱/۷۶،
۹- رضا آذری ۲۱/۱۱/۷۶
* جوان‌ترین عضو تیم استقلال اللهیار صیادمنش است که ۱۷ سال سن دارد و از پسر سیدمهدی رحمتی کاپیتان تیم ۴ سال بزرگتر است!
شفر خروجی‌ها را اولویت‌بندی می‌کند
شفر در نیم‌فصل مجبور است یکی، دو بازیکن را از لیست خود خارج کند. این کار برای استقلال بار مالی دارد، اما چاره دیگری نیست و اگر بنا به تقویت استقلال است انجام جابه‌جایی امری اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. از حالا زمزمه کنار گذاشتن نیومایر و الحاجی گرو و جذب ۲ خارجی دیگر شنیده می‌شود. لیست استقلال یک جای خالی دارد که نام داریوش شجاعیان آن را تکمیل می‌کند. برای ورود محسن کریمی و مرتضی آقاخان ۲ بازیکن باید در نیم‌فصل دوم استقلال را ترک کنند. میثم تیموری، فرشاد محمدی‌مهر و جابر انصاری جزو بازیکنانی هستند که شفر خیلی کم از آن‌ها استفاده کرده است و در تحولات آتی شاید آن‌ها مجبور به قطع همکاری با استقلال شوند و اولویت‌بندی در مشخص کردن نفرات خروجی با خود شفر است. او ابتدای فصل جابر انصاری را نمی‌خواست، اما او با استناد به قراردادش سر تمرین رفت و در نهایت شفر مجبور شد نامش را وارد لیست کند. طبق قانون باشگاه می‌تواند اسم هر بازیکنی را از لیست خارج کند، اما باید طبق قرارداد به تعهدات مالی‌اش عمل کرده و همچون سایر نفرات به این بازیکنان دستمزد بپردازد.

The post لیست خروجی استقلال مشخص شد appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *