کی‌روش: می خواهیم قلب‌ها را تسخیر کنیم

کی‌روش: می خواهیم قلب‌ها را تسخیر کنیم :: ورزش سه

کارلوس کی روش با بیان این که مثل هشت سال پیش که قدم به ایران گذاشت شرایط اصلا باب میل او و شاگردانش در تیم ملی نیست مدعی شد تمام اعضای تیم ملی نیاز به احترام بیشتر دارند. مربی پرتغالی که بار دیگر نشان داد از هیچ کدام از شرایط رضایت ندارد حرف های چالشی جدیدی بر زبان آورد.

به نسبت ۸ سال پیش چیزی تغییر نکرده جز امکانات

۸ سال قبل وقتی به ایران آمدم با مشکلات و چالش‌هایی روبرو بودیم. بعد از ۸ سال در حال اعزام به قطر و سپس امارات هستیم. مهمترین چیزی که الان هست این ساختمان و امکانات پشت سر من است. یک ساختمان خوب و زمین تمرین مناسب ساختیم که این امکانات می‌تواند برای استفاده نسل‌های بعدی باقی بماند.

توقع برگزاری جشن قبل از کسب موفقیت را نداریم

ما توقع نداریم قبل از کسب نتایجی که باعث شادی و شور و شعف مردم شد مراسم و جشنی برایمان برگزار شود. مطلبی که می‌توانم در این مورد به شما بیان کنم این است که چیزی که ما را نکشد قطعا ما را قوی‌تر خواهد کرد.

برای بالا بردن توقعات باز هم می‌جنگیم

عذرخواهی می‌کنم شما به درستی متوجه صحبت‌های بازیکنان نشدید و من این استنباط را دارم. کسی در مورد اینکه چرا مراسمی گرفته نشده است صحبت نمی‌کند حرف بازیکنان در مورد احترام است. تنها مطلبی که بازیکنان در مورد آن صحبت کردند این است که عازم مهمترین مسابقات هستند و فقط آنها توقع احترام دارند که شاید درک این مسأله برای چند نفری دشوار باشد. وظیفه من به عنوان سرمربی تیم ملی و مربی این بازیکنان این است که این مطلب را بیان کنند که مخصوصاً در چند ماه گذشته احترامی که لایق تیم ملی بوده به آن گذاشته نشده و با کمال احترام باید بگویم این مسأله مخصوصاً از طرف وزیر بوده است. البته این موضوع مهم نیست و ما به این مسأله عادت داریم. مهم این است که ما در این مقطع آمادگی‌مان را بالا ببریم و این آمادگی را داریم بیشتر بجنگیم و فداکاری کنیم و توقعات را بالا ببریم. باز هم تأکید می‌کنم ما برای مردم و قلب آنها تلاش و بازی می‌کنیم.

هدف ما تسخیر قلب مردم است

در آخر باید بگویم مهمترین مطلب برای تیم ملی این است که بتوانند قلب مردم را تسخیر کنند و اکثریتی که ساکت هستند و تیم ملی را دوست دارند راضی نگه دارند. ما باید قلب این قشر را به دست بیاوریم نه آن تعداد محدودی که در رسانه‌ها ایجاد سروصدا می‌کنند.

 ۲۵ دسامبر لیست نهایی اعلام می‌شود

همان‌طور که در مرحله اول اردوی ما که از ۱۷ تا ۲۵ دسامبر در قطر است ۲۱ بازیکن را در اردو داریم، تاریخ نهایی که باید لیست تیم ملی اعلام شود ۲۶ دسامبر رفت به این ترتیب ما ۲۵ دسامبر لیست نهایی را اعلام می‌کنیم.۲۱ بازیکن در حال حاضر کنار ما هستند و ۹ بازیکن هم که در لیست آماده‌باش ما هستند در خارج از ایران شاغل هستند این ۳۰ بازیکن تا سر حد توان خواهند جنگید و هر کاری از دست شان بر بیاید انجام می‌دهند تا بتوانند در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرند. هر کسی که این شانس را به دست بیاورد تمام تلاش خود را انجام خواهد داد. ایمان دارم همه این بازیکنان تلاش می‌کنند و با کمک کادر فنی و یاری خداوند امیدوارم بتوانیم بهترین عملکرد را در جام ملت‌ها داشته باشیم.

منبع

نوشته کی‌روش: می خواهیم قلب‌ها را تسخیر کنیم اولین بار در پارس توریسم. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *