کاری که تنها از دست زنوزی بر می آید و لاغیر!

رضا قوچان‌نژاد مهاجم آپوئل قبرس در لیست خرید وینفرد شفر است و باشگاه استقلال مذاکراتی با مدیر برنامه‌های این بازیکن ۳۱‌ساله انجام داده است.

خبرورزشی: قوچان‌نژاد مهاجم آپوئل قبرس در لیست خرید وینفرد شفر است و باشگاه استقلال مذاکراتی با مدیر برنامه‌های این بازیکن ۳۱‌ساله انجام داده تا در صورت رسیدن به توافق زمینه حضور رضا گوچی در استقلال را فراهم کند. اما مذاکرات آبی‌ها با مهاجم سابق تیم ملی خیلی زود به بن‌بست رسید.

بر اساس شنیده‌ها از داخل باشگاه استقلال، مدیر برنامه‌های قوچان‌نژاد رقم نسبتا سنگینی را پیش پای مدیران استقلال گذاشته است. پولی که آنها می‌خواهند با توجه به قیمت این روزهای دلار و البته وضعیت اقتصادی باشگاه حکم سنگ بزرگ را دارد! استقلال اگر گوچی را می‌خواهد باید ۵۰۰ هزار دلار به این بازیکن بدهد.

با توجه به نرخ این روزهای دلار این مبلغ در حدود ۵ میلیارد تومان می‌شود که چنین مبلغی برای نیم‌فصل با استانداردهای مالی فوتبال ایران همخوانی ندارد. البته قیمت گوچی در سایت های نقل و انتقالاتی هم بیش از یک میلیون دلار تخمین زده شده و طبیعی است که مدیر برنامه‌های او چنین درخواست مالی را برای نیم فصل بازی مطرح کند.

یکی از مدیران استقلال معتقد بود حتی پرسپولیس و تراکتورسازی هم نمی‌توانند چنین پولی را برای نیم فصل به قوچان‌نژاد یا هر بازیکن دیگری بدهند.

اگر گوچی حاضر نشود تخفیف بدهد و دستمزدش را کاهش دهد، بسیار بعید است شاهد حضور او در لیگ ایران باشیم. به ویژه که بسیاری از باشگاه‌ها از جمله همین استقلال و پرسپولیس و تراکتور قراردادهای دلاری دیگری هم دارند و به واسطه حریم‌ها برای جابه‌جایی و پرداخت دستمزدهای دلاری با مشکلات و موانع بسیاری روبه‌رو هستند.

علاوه بر استقلال؛ پرسپولیس و تراکتورسازی هم به دنبال جذب گوچی هستند.

The post کاری که تنها از دست زنوزی بر می آید و لاغیر! appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *