واکنش معاون گردشگری درباره ممنوعیت هاستل در ایران و اخذ تعهد توسط پلیس / عنوان «هاستل» برای چه مکان‌هایی بلامانع است؟

معاون گردشگری کشور گفت: استفاده از اسم هاستل برای فروش خدمات امکان مجوزدار بلامانع است.

چمدان: ولی تیموری درباره استفاده از اسم هاستل در برخی از اماکن اسکان گردشگران به چمدان گفت: اماکنی که مجوزهای مربوطه را از سازمان میراث فرهنگی دریافت کرده‌اند، منعی برای استفاده از اسم «هاستل» برای فروش خدمات خود به گردشگران خارجی ندارند. هاستل در واقع ترجمه‌ای از نوعی خدمات است که در کشور ما وجود دارد و برای جذب مسافرها از این برند گردشگری استفاده می‌شود.

او با اشاره به مجوزها گفت: ما مجوزهای پانسیون و مهمانپذیر داریم و مشکلی در آن وجود ندارد، هاستل‌ها در واقع در دنیا خدماتی بین پانسیون‌ها و مهمانپذیرهای ارایه می‌دهند و ما نیز مجوزهای مختلفی در زمینه اقامتگاه های گردشگری دارید و نظارت کامل بر این اماکن وجود دارد.

معاون گردشگری درباره دریافت تعهد از برخی از این اماکن توسط پلیس گفت: در صورتی که این اماکن مجوزهای اقامتی خود را دریافت کرده باشند، مشکلی وجود ندارد و حتی نیاز به اخذ تعهدی وجود ندارد. سازمان میراث فرهنگی مجوزهای لازم را در این زمینه می‌دهد و بر آنها نظارت می‌کند.

The post واکنش معاون گردشگری درباره ممنوعیت هاستل در ایران و اخذ تعهد توسط پلیس / عنوان «هاستل» برای چه مکان‌هایی بلامانع است؟ appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *