همدان پایلوت طرح استاندارد سازی گردشگری می شود

رییس پژوهشگاه سازمان استاندارد ملی ایران گفت: استان همدان به عنوان قطب گردشگری کشور آزمونه ( پایلوت) اجرای طرح استاندارد سازی مراکز گردشگری کشور می شود.

ایرنا : فرزانه انصاری در شورای استاندارد سازی که با حضور رییس سازمان ملی استاندارد کشور برگزار شد، اظهار داشت: همدان باید متقاضی این طرح شود و سازمان ملی استاندارد از آن حمایت می کند.
وی افزود: مراکز گردشگری متنوعی در همدان وجود دارد و استاندارد سازی آنها می تواند در جذب گردشگری جهانی و ملی بسیار اثرگذار باشد.
انصاری گفت: پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد به طور ویژه از استاندارد سازی مراکز گردشگری حمایت کرده تا این طرح به صورت ماندگار برای نخستین بار در کشور ثبت شود.
رییس پژوهشگاه سازمان استاندارد ملی ایران همچنین به توسعه گردشگری حلال اشاره کرد و گفت: استاندارد گردشگری حلال در سال 94 تدوین شده و این امر به رونق و جذب گردشگری ایران بسیار کمک می کند.
وی خاطرنشان کرد: در زمینه پایش محصولات کشاورزی وارداتی به کشور نیز فعالیت های گسترده ای داریم تا کمترین آسیب به مصرف کنندگان برسد.
انصاری گفت: مسئولان همدان از استانداردهای موجود متناسب با ظرفیت های خود بهره گرفته تا موجب توسعه بیشتر این منطقه باشیم.
بازدید از واحدهای تولیدی مشمول استاندارد اجباری به ویژه صنایع غذایی سحر و دیدار با کارکنان اداره کل استاندارد همدان از دیگر برنامه های سفر یکروزه پیروزبخت به همدان است.

The post همدان پایلوت طرح استاندارد سازی گردشگری می شود appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *