فهرست نمایشگاه‌های اولویت‌دار گردشگری منتشر شد

معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، فهرست نمایشگاه‌های اولویت‌دار برای شرکت ایران در آنها را در بازه زمانی اردیبهشت امسال تا سی‌ام اردیبهشت سال ۹۹ اعلام کرده است.

مهر: نمایشگاه گردشگری و تعطیلات چین CMTT دهم تا سیزدهم خرداد ماه برگزار شده است. همچنین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری KOTFA نیز شانزدهم تا سیزدهم خرداد ماه در شهر سئول کشور کره برپا شد.

قرار است نمایشگاه گردشگری اربیل عراق نیز از بیست و یکم تا بیست و پنجم خرداد ماه برپا شود.

نمایشگاه گردشگری روسیه هم نوزدهم تا بیست و یکم شهریور ماه برگزار خواهد شد اما نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی سلامت و پزشکی عمان نیز یکم تا سوم مهرماه در شهر مسقط برپا خواهد شد و ایران نیز در آن شرکت می‌کند.

مانند سال‌های گذشته ایران در نمایشگاه بین‌المللی بازار سفر فرانسه TOPRESA از نهم تا دوازدهم مهرماه شرکت خواهد کرد.

نمایشگاه بازار سفر دیگری نیز شانزدهم تا هجدهم مهر ماه در شهر کراچی پاکستان و نمایشگاه گردشگری TTG نوزدهم تا بیست و سوم مهرماه در ایتالیا برپا خواهد شد.

نمایشگاه گردشگری جاتا نیز دوم تا پنجم آبان ماه در شهر اوساکا ژاپن برپا می‌شود اما نمایشگاه گردشگری چین نیز مانند سال‌های گذشته بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه با عنوان CITM برپا خواهد شد.

امسال از هجدهم تا بیستم دی ماه ایران در نمایشگاه گردشگری جنوب آسیا که در شهر دهلی‌نو کشور هند برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

نمایشگاه گردشگری دیگری در کشور هندوستان و در شهر بمبئی از بیست و پنجم تا بیست و هفتم دی ماه برپا می‌شود که ایران نیز در آن شرکت خواهد کرد.

نمایشگاه بزرگ گردشگری فیتور اسپانیا هم مانند هر سال در شهر مادرید اسپانیا از دوم تا ششم بهمن ماه برپا خواهد شد و ایران نیز در آن شرکت می‌کند.

ترکیه هم در شهر استانبول از دهم تا سیزدهم بهمن ماه نمایشگاه بین‌المللی سفر و گردشگری شرق مدیترانه EMITT را برگزار خواهد کرد.

چین هم از اول تا سوم اسفند در شهر گوانگ‌جو نمایشگاه گردشگری‌اش را برپا خواهد کرد.

باز هم در ماه اسفند و بین روزهای چهاردهم تا هجدهم آلمانی‌ها نمایشگاه بزرگ گردشگری ITB برلین را برگزار می‌کنند. همچنین در اسفند ماه روسیه نمایشگاه MITT مسکو را برگزار خواهد کرد.

نمایشگاه دیگری در چین و شهر پکن با عنوان نمایشگاه مسافرت بین‌المللی COTTM از دوازدهم تا پانزدهم فروردین ماه سال بعد برپا می‌شود و ایران قصد شرکت در آن را دارد.

آذربایجان هم در شهر باکو نمایشگاه بین‌المللی سفر و گردشگری را از بیست و یکم تا بیست و سوم فروردین ماه سال ۹۹ برگزار می‌کند.

در اردیبهشت ماه سال ۹۹ هم از هشتم تا یازدهم در شهر دبی نمایشگاه گردشگری ATM برپا خواهد شد.

ایران در نظر دارد تا فهرست نمایشگاه‌های گردشگری خود را تغییر دهد و با کشورهایی که اشتراکات زیادی با ایران دارند، روابط گردشگری خود را بیشتر کند به همین دلیل در این فهرست نمایشگاه‌های کشورهای پاکستان، چین و آذربایجان به عنوان نمایشگاه‌های اولویت دار برای حضور ایران در آنها دیده می‌شود.

The post فهرست نمایشگاه‌های اولویت‌دار گردشگری منتشر شد appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *