فرهاد مجیدی کنار وینفرد شفر می‌نشیند

فرهاد مجیدی طی ماه‌های گذشته از یکی، دو تیم شهرستانی پیشنهاداتی داشت، ولی مسلماً او حضور در استقلال و کمک به شفر را ترجیح می‌دهد.

خبرورزشی: حداقل در سه نوبت بحث حضور فرهاد مجیدی در کنار وینفرد شفر رسانه‌ای شد، اما در عمل هیچ اتفاقی رخ نداد. مجیدی که در مقطعی در الاهلی امارات شاگرد شفر بوده هفته گذشته او و پسرش را به یک رستوران شیک دعوت کرد و آنجا بود که بسیاری از سوءتفاهمات از بین رفت. در مورد فرهاد حرف‌های زیادی به شفر زده بودند که واقعیت نداشت، ولی در گفت‌وگوی رودررو مشخص شد خیلی از حرف‌ها فقط «حرف» بوده و واقعیت نداشته است.
در آن ملاقات و البته بعد از آن روز شفر از مجیدی خواست در کنارش باشد و این‌بار به احتمال بسیار زیاد فرهاد مجیدی به عنوان دستیار شفر روی نیمکت می‌نشنید. البته بحث مدیر فنی شدن او هم مطرح بود، ولی نکته مهم اصل حضور فرهاد روی نیمکت استقلال است که با توجه به محبوبیت فراوان او مسلماً می‌تواند به پرتماشاگرتر شدن بازی‌های استقلال در نیم‌فصل دوم کمک کند.
امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال هیچ مشکلی با حضور فرهاد مجیدی در کنار شفر ندارد و انگار این‌بار قضیه جدی‌تر از دفعات قبل است. خود فرهاد هم انگیزه‌های زیادی برای شروع کار مربیگری دارد. او که مدارک مربیگری لازم را هم گرفته مسلماً می‌خواهد استارت خوبی بزند و طبق شنیده‌های ما رضایت خود را برای حضور در کادر فنی استقلال و کمک به وینفرد شفر اعلام کرده است؛ خبری که قطعاً با استقبال هواداران استقلال مواجه خواهد شد چرا که آن‌ها مدت‌هاست خبر‌های مربوط به حضور مجیدی در استقلال را دنبال کرده و حتی مدیران باشگاه را در این مورد سؤال‌پیچ کرده‌اند.
فرهاد سال‌ها قبل در مصاحبه با خبرورزشی گفته بود آرزویش قهرمانی آسیا با استقلال است. او این فرصت را دارد که امسال همراه با شفر به آسیا برود و به این آرزو برسد، هرچند که از همان دور مقدماتی کار استقلال بسیار سخت است و باید با غول‌های فوتبالی آسیا مبارزه کند.

The post فرهاد مجیدی کنار وینفرد شفر می‌نشیند appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *