علی کریمی: هواداران سپیدرود حلالم کنند

در شرایطی که علی کریمی در ابتدای فصل با در اختیار گرفتن کامل باشگاه سپیدرود و هزینه شخصی برای این تیم به دنبال تداوم بقای تنها نماینده گیلان در لیگ برتر بود، با توجه به اتفاقات شکل گرفته در نهایت تصمیم به قطع همکاری گرفت. این در حالی است که بعد از شکست مقابل پدیده مشهد و قوت گرفتن شایعه پایان کار او، طی روزهای اخیر مسوولان استانی و ورزشی این شهر به دنبال این بودند تا او را از تصمیم خود منصرف کنند. با این حال دقایقی پیش علی کریمی با انتشار متنی پایان همکاری قطعی و رسمی خود را با این باشگاه اعلام کرد.

 

«از روز اول می دانستم که کار سختی در پیش داریم. به همین دلیل جدا از بحث مالی همه تلاشم را در حد توان و بضاعتم برای تامین امکانات سخت افزاری مناسب جهت برگزاری تمرین و اردوها انجام دادم که همه آن ها را جزو وظایفم می دانم و منتی بر کسی نیست».

 

کریمی صحبت هایش را اینطور ادامه داد:«اما زمانی می رسد که احساس می کنید تلاش ها و داشته های فنی تان نتیجه نمی دهد پس رفتن بهتر از ماندن است تا شخص جدید با تفکرات جدید بیاید و شرایط تیم را بهبود بخشد.»

 

«به همین دلیل قبل از بازی با ماشین سازی تبریز درهفته هجدهم سرکار خانم بخشی مدیریت محترم اداره کل ورزش و جوانان استان و آقای صادقی معاونت این اداره را در جریان تصمیمم قرار دادم. بعداز بازی با پدیده هم بلافاصله مدیریت باشگاه با این عزیزان در همین مورد صحبت کرد.»

 

کریمی افزود:«طی چند روز گذشته هم وکیل باشگاه جلساتی را با مسوولان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار کرد و خودم هم با سرکار خانم بخشی تلفنی صحبت کردم تا مراحل تفویض اختیار و اداره امور تیم به این اداره انجام شود.»

 

«در پایان هم از مردم استان گیلان و هواداران سپیدرود نهایت تشکر و سپاس را دارم که همیشه مرا مورد حمایت و لطف شان قرار دادند.امیدوارم بهترین نتایج برای این تیم مردمی رقم بخورد و از آن ها می خواهم حلالم کنند. همچنین ضمن تشکراز بازیکنان تیم و مجموعه باشگاه به خاطر زحمات شان انتظار دارم همه تلاششان را برای موفقیت تیم با مالک و کادر جدید به کار گیرند.»

منبع: ورزش۳

نوشته علی کریمی: هواداران سپیدرود حلالم کنند اولین بار در پارس توریسم. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *