عروس جنجالی کاخ سلطنتی را به هم ریخت/عکس

در این اواخر خانواده سلطنتی دچار مشکلاتی شده است که علت آن رفتار گستاخانه مگان مرکل با کارکنان و همچنین تغییر ناگهانی در شخصیت شاهزاده هری است.

نوداد :در نتیجه این تغییر رفتارها ،ملیسا دستیار اصلی مرکل که به مدت ۶ ماه همراه او زندگی می کرد،دربار سلطنتی را ترک کرد. همچنین قبل از او نیز ادوارد لین فوکس دستیار اصلی پرنس هری که «دست راست او خوانده می شد»نیز کاخ سلطنتی را ترک کره بود. او از سال ۲۰۰۳ به مدت ۱۵ سال در کنار هری بود اما استعفا کرد.

براساس گزارش رسانه ها، سامانتا کوهه ۴۹ ساله که منشی شخصی شاهزاده و همسرش بود،نیز قصد استعفا دارد اگر چه او ۱۷ سال است که برای خانواده سلطنتی کار می کند و قبلا منشی شخصی ملکه الیزابت دوم بوده است.

مگان

دیگر کارکنان کاخ نیز دل خوشی از رفتارهای مگان ندارند.همچنین جینا نلتورپ-کوئین مدیر برنامه های سابق مگان گفت:مگان قبل از ازدواج با پرنس نیز شخصیت شگفت انگیزی داشت او به لباس ها و کارکنانش بسیار حساس بود و در صورتیکه کسی دیدگاهش را در مورد لباس یا بازی او به اشتراک نمی گذاشت از لیست فالوور ها حذف می شدند.

آرتور ادوارد عکاس خانواده سلطنتی که بیش از ۴۰ سال سابقه کار دارد ،معتقد است رفتار هری بعد از ازدواج تغییر کرده و او دیگر هری سابق نیست.

The post عروس جنجالی کاخ سلطنتی را به هم ریخت/عکس appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *