عادتهای عجیب خانم سلبریتی مشهور/تصاویر

نیکول کیدمن بازیگر ۵۱ ساله در مصاحبه اش با یک مجله به یاداوری روزهای بچگی اش پرداخت و عنوان کرد که وقتی بچه بوده کرم و مورچه و حشرات دیگر را می خورده

سیمرغ: نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوود به تازگی افشا کرده که مورچه می خورد!این بازیگر ۵۱ ساله در مصاحبه اش با یک مجله به یاداوری روزهای بچگی اش پرداخت و عنوان کرد که وقتی بچه بوده برف می خورده.
این بازیگر اضافه کرد که عادت داشته مورچه ها را هم بخورد، البته طعم و مزه خوبی نداشتند! اما بخشی از عادت های غذایی اش بوده اند!

نیکول کیدمن
نیکول کیدمن ادامه داد: من تقریبا هرچیزی که فکرش را کنید می خوردم، از کرم گرفته تا حشرات دیگر…!
این بازیگر برنده اسکار از دیگر عادت عجیب دوران خودش گفت: او وقتی پیاده روی می رفته گربه خانگی اش را درون یک کیف بر پشتش حمل می کرده.
بازیگر دروغ های بزرگ کوچک در این مصاحبه گفت: من واقعا عشق گربه بودم. اما فقط یکی از آنها را با خودم بیرون می بردم، گربه ام هم مثل من می توانست در مسیر پیاده روی هوا بخورد! من واقعا عاشقش بودم.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۶۷ در هاوایی و بازیگر استرالیایی است که در سال ۲۰۰۳ برای بازی در فیلم «ساعت ها» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن شد. وی که به تازگی در سریال «دروغ های کوچک بزرگ» نیز نقش آفرینی کرده است توانست در سال ۲۰۰۷ برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن شود. علاوه بر این سه بار دیگر در سال های ۲۰۰۱ برای بازی در فیلم مولن روژ، ۲۰۱۰ برای بازی در فیلم «لانه خرگوش» و در سال ۲۰۱۶ برای بازی در فیلم «شیر »نامزد جایزه اسکار شده است.

نیکول کیدمن

در زمان فیلمبرداری فیلم استرالیا( ۲۰۰۸ ) وقتی که عقرب سمی روی پای هو جکمن بود، کیدمن عقرب را گرفت در کلاهش گذاشت و در جنگل آزادش کرد. وقتی از او پرسیدند که چرا عقرب را نکشته گفت: من هیچ وقت حیوانی را نمی کشم، وجود هر حیوانی دلیلی دارد، فقط این عقرب جایش اینجا نبود.نیکول کیدمن سال ۲۰۰۶ با کیت اربان خواننده استرالیایی ازدواج کرد.
او از همسر دومش دو فرزند دارد وی در سال ۲۰۰۸ یک دختر به نام ساندی رز به دنیا آورد و دو سال بعد از طریق رحم جایگزین صاحب یک دختر دیگر به نام فیث مارگارت شدند.

The post عادتهای عجیب خانم سلبریتی مشهور/تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *