ظاهر متفاوت سلبریتی های مشهور با مو‌های طبیعی‎شان/تصاویر

ستاره ها مدام در حال تغییر ظاهر خود هستند. آنها عمل های زیبایی می کنند، رنگ موهایشان را تغییر می دهند و آرایش می کنند… و آنقدر این کارها را ماهرانه انجام می دهند که گاهی چهره واقعی شان را از یاد می بریم.

برترین ها: به عنوان مثال تشخیص این که مدل مو یا رنگ طبیعی موی ستاره ها چگونه است، سخت می باشد. اگر شما هم دوست دارید با مدل و رنگ طبیعی موی ستاره ها آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

مگان مارکل

مگان مارکل

مگان مارکل، عروس جدید خانواده سلطنتی، را همیشه با موهایی صاف دیده ایم اما آیا موهای طبیعی او نیز چنین است؟ از آنجا که مادر مگان آفریقایی- آمریکایی و پدرش قفقازی ست، حدس زدن این که او هم موهایی فر داشته باشد، سخت نیست. اگر به عکس های قبل از شهرت او نگاهی بیاندازید، خواهید دید که موهای او از آنچه اکنون می بینید، کاملا متفاوت است. جوک های زیادی در مورد این که بالاخره فردی با موهای فر به کاخ سلطنتی قدم گذاشت، ساخته شده است.

در هر صورت، مگان با هر دو موی صاف و فر زیبا به نظر می رسد. او در این باره گفت: «راز زیبایی موهای من موادی ست که به آن می زنم. من از محصولات مراقب مو برندهای «Kerastase » و «Wella» استفاده می کنم. آنها دارای روغن هایی هستند که موجب نرمی و صافی موهایم می شوند.»

زندیا

زندیا

زندیا سالیان سال است که با موهای صاف در ملا عام حاضر می شود، دلیلش هم عدم اعتماد به نفسی است که در مورد موهای طبیعی خود دارد. او در این باره می گوید: «من هر چه بزرگ تر شدم، از اعتماد به نفسم در مورد موهایم کم شد. من هیچ دختری را در اطرافم نمی دیدیم که موهایش شبیه موهای من باشد. هیچکس هم از موهای من خوشش نمی آمد، از این رو همیشه آنها را صاف یا از کلاه گیس استفاده می کردم. اما حالا می فهمم که هیچ چیز موهای سالم خود آدم نمی شود.» او به دیگران نیز توصیه می کند تا از صاف کننده های مو کمتر استفاده کنند و بگذارند که موهای طبیعی خودشان به طور سالم رشد کند.

بلیک لایولی

بلیک لایولی

ما بلیک لایولی را با موهایی بلوند به یاد داریم اما در واقعیت موهای او تیره تر از این رنگ هاست. ما این را از زمانی که او مجبور شد در دوران بارداری، از رنگ کردن موهایش خودداری کنید، فهمیدیم. اما تغییرات موهای او تنها به این مورد ختم نمی شود. بلکه حالت موهای او نیز برخلاف آن چیزی است که به چشم می آید. در واقع بلیک موهایی فر دارد. اگر به موهای دخترش دقت کنید، متوجه می شوید که حالت آن را از مادرش به ارث برده است.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن

شاید نیکول کیدمن را در فیلم های قدیمی ترش با موهای فر و رنگ های نسبتا تیره به یاد داشته باشید اما هر چه از آن سالها گذشت، حالت موهای او به سمت صافی و رنگش به بلوند تغییر کرد. حال سالیان سال است که او با موهای صاف و بلوند در ملا عام و حتی فیلم هایش ظاهر می شود، به طوری که موهای طبیعی او را به طور کل از یاد برده ایم. البته او اعتراف کرده که واقعا از این تغییر پشیمان است: «کاش موهایم را به حال خودشان می گذاشتم. اگرچه دیگران به من می گفتند که موهای فر بیشتر به من می آید اما من باز هم کار خودم را می کردم. حال پشیمانم اما دیگر فایده ای ندارد زیرا موهایم به شدت آسیب دیده اند.»

اما استون

اما استون

موهای قرمز به هر کسی نمی آید اما اما استون جزو ستاره هایی ست که با این رنگ مو بسیار جذاب می شود. آیا می دانستید که رنگ طبیعی موهای او چیز دیگری ست؟ اما استون آنقدر به رنگ قرمز موهایش پایدار بوده که یادمان می رود او یک دختر مو بلوند است. البته برای این که رنگ مو به موهایش آسیب نرساند، او هر هفته موهایش را تقویت می کند. در نهایت مهم نیست که دیگران رنگ موهای طبیعی او را دوست دارند یا موهای رنگ کرده اش را، او خودش با موهایش قرمزش ارتباط بیشتری برقرار کرده است.

تراجی پی. هنسون

تراجی پی. هنسون

تراجی پی. هنسون خواننده و بازیگر آمریکایی است که موهای فر خود را همیشه صاف می کند. او درباره نظر مردم در مورد موهایش می گوید: «مردم به موهای من می گویند وز، در صورتی که موهای من وز نیست، فر است. من به همین دلیل است که سالها موهایم را زیر کلاه گیس پنهان یا آنها را صاف می کنم. تازه یک سال است که تصمیم گرفته ام با موهای طبیعی خودم در ملا عام حاضر شوم. موهای فر بدون هیچ ماده ای جاذبه زمین را شکست می دهد، این خارق العاده نیست؟! به نظر من این نعمتی ست که خدا به ما داده و باید شکرگزارش باشیم.»

The post ظاهر متفاوت سلبریتی های مشهور با مو‌های طبیعی‎شان/تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *