سوغات سرقتی مهمانان از هتلها!/آمریکایی ها بالش و باتری،فرانسوی ها اشیا تلویزیون،هلندی ها لامپ و کاغذ توالت!

Wellness Heaven ، در یک نظر سنجی که از ۶۳۴ هتلدار از هتل های ۴ ستاره و ۵۲۳ هتل دار از هتلهای ۵ ستاره مورد بررسی قرار داد، مشخص شد که مهمانان هتلها بیشتر چه اشیایی را هنگام ترک هتل با خود می برند.

به گزارش«توریسم آنلاین» به نظر می رسد مهمانان هتلها عمده اشیایی که با خود به هنگام ترک هتل می برند شامل صابون یا قلم هستند. اما با این حال ، برخی از آنها جسورانه تر عمل کرده و حتی از تلویزیون ، پیانو ، تشک هم نمی گذرند.
آنچه بیشتر در پاسخ ها مورد توجه بود اینکه تفاوت چشمگیری در سرقت اشیا توسط مهمانان بین هتل های ۴ ستاره و ۵ ستاره وجود دارد.
نتیجه این نظر سنجی از این قرار بود: اکثریت قریب به اتفاق مهمانان حوله ها را سرقت می کنند و چوب لباسی ، قلم ، کارد و چنگال در رده های بعدی سرقت ها قرار دارند.
در عین حال طبقه بندی سرقت براساس ملیت ، تصویری متفاوت را نشان می دهد. به عنوان مثال معلوم می شود که مهمانان آلمانی و انگلیسی مواد آرایشی و لوازم آرایش در کانون توجه آنها قرار دارند.
در مقابل ، اتریشی ها ظروف و قهوه ساز در جایگاه نخست سرقتها ی شان هستند. آمریکایی ها بالش و باتری به عنوان اشیاء مورد علاقه ای است که از هتل با خود می برند.
از طرفی مهمانان ایتالیایی شیشه های آب را به عنوان اشیایی ترجیح می دهند تا به عنوان سوغات از هتلها با خود ببرند . در حالی که سشوار در جایگاه نخست تمایلات سوئیسی ها برای بردن اشیا از هتل ها قرار دارد.

از سوی دیگر فرانسوی ها عمدتا به مجموعه اشیا تلویزیون و کنترل از راه دور علاقه مندند. همچنین در اشیای سرقتی میهمانان هلندی هتلها هم بیشتر لامپ و کاغذ توالت دیده می شود.

پی نوشت:Wellness Heaven: سایتی است که امکان  می دهد تا  افراد بتوانند هتلهای ۴ ستاره و ۵ ستاره در نقاط مختلف دنیا را جستجو و درباره هتل مورد نظرآگاهی پیدا کنند.
در عین حال طبقه بندی سرقت براساس ملیت ، تصویری متفاوت را نشان می دهد. به عنوان مثال معلوم می شود که مهمانان آلمانی و انگلیسی مواد آرایشی و لوازم آرایش در کانون توجه آنها قرار دارند.

The post سوغات سرقتی مهمانان از هتلها!/آمریکایی ها بالش و باتری،فرانسوی ها اشیا تلویزیون،هلندی ها لامپ و کاغذ توالت! appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *