سلام ایر، نخستین ایرلاین ارزان قیمت عمان از برقرای سه مقصد پروازی جدید خبر داد

سلام ایر، نخستین ایرلاین ارزان قیمت عمان از برقرای سه مقصد پروازی جدید خبر داد

شرکت هواپیمایی سلام ایر سه مسیر پروازی جدید شامل تهران، استانبول و ترابزون به پروازهای خود اضافه خواهد کرد. قرار است این طرح در تابستان امسال انجام شود. در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۱۹ پروازهای سلام ایر به تهران شروع به کار خواهد کرد. این مسیر دومین مسیر پروازی این ایرلاین به ایران پس از پروازهای سلام ایر به شیراز خواهد بود.

کاپیتان محمد احمد مدیر عامل سلام ایر گفت: « این ایرلاین قصد راه‌اندازی سه مسیر پروازی جدید را دارد که اجرای این طرح این ایرلاین را قادر خواهد ساخت تا با توسعه شبکه پروازی خود در قالب قیمت‌های رقابتی که خواسته بسیاری از مسافران است، گزینه‌های استثنایی برای سفر در اختیار مسافران قرار دهد. چرا که تهران با جاذبه‌های باستانی و گردشگری خود مثل بازار بزرگ، برج آزادی، موزه ملی ایران و کاخ گلستان، مقصد محبوبی برای بسیاری از گردشگران است. شهرهای استانبول و ترابزون نیز در طول فصل تابستان میزبان بسیاری از گردشگران خواهند بود.

همچنین او افزود: «سلام ایر در جستجوی مهیا کردن تجربه سفری قابل اطمینان، انعطاف پذیر و راحت همراه با مجموعه کاملی از خدمات برای مسافران است تا به روند افزودن مسیرهای جدید میان عمان و کشورهای دوست ادامه دهد. »

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سلام ایر هواپیمای جدیدی با نام ایرباس A320neo را نیز به تازگی به ناوگان خود افزوده و همین امر سلام ایر را به اولین ایرلاینی تبدیل کرده که در خاورمیانه از این مدل هواپیمای مدرن و با کارایی بالا استفاده می‌کند.

این حرکت در راستای تلاش‌های بی پایان این شرکت هواپیمایی برای تقویت ناوگان هوایی آن صورت گرفته و با ارائه خدماتی که مقارن با انتظارات و نیازهای مشتریان است، شبکه مقاصد پروازی این ایرلاین را گسترده‌تر خواهد کرد.

منبع: فلای تودی

نوشته سلام ایر، نخستین ایرلاین ارزان قیمت عمان از برقرای سه مقصد پروازی جدید خبر داد اولین بار در پارس توریسم. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *