سخنرانی ستاره سرشناس هالیوودی درباره خشونت علیه زنان/تصاویر

آنجلینا جولی فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در جشنواره موسسه فیلم بریتانیا که هدف آن مقابله با تجاوز و خشونت جنسی در مناطق جنگی است حضور یافت، این ستاره هالیوودی ضمن گفتگو با جرمی هانت، وزیر امور خارجه، از دولت انگلیس برای حمایت از مبارزه با خشونت جنسی در مناطق جنگی تشکر کرد.

تابناک باتو:آنجلینا جولی فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در جشنواره موسسه فیلم بریتانیا که هدف آن مقابله با تجاوز و خشونت جنسی در مناطق جنگی است حضور یافت، این ستاره هالیوودی ضمن گفتگو با جرمی هانت، وزیر امور خارجه، از دولت انگلیس برای حمایت از مبارزه با خشونت جنسی در مناطق جنگی تشکر کرد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی، در طول این جشنواره که در آن ۳۸ فیلم و مستند نشان داده شد سخنرانی‌ای نیز ایراد کرد. این بازیگر زن آمریکایی و نامزد جایزه صلح گفت: “من می‌خواهم از دولت انگلیس برای برگزاری این جشنواره و همچنین استفاده از مستند و طرح داستان‌های واقعی از طرف بازماندگان جنگ تشکر کنم چرا که قصه گویی بهترین و قدرتمندترین ابزار برای افزایش همدلی و درک شرایط مشابه است.

آنجلینا جولی

جولی همچنین اضافه کرد: “من واقعا خوشنود و خوشحالم که اداره امور خارجه انگلیس از هنر و هنرمندان در مطرح کردن مساله خشونت جنسی بعنوان یک مساله بین المللی دفاع کرده است تا آن‌ها بتوانند از این طریق آگاهی از بحث خشونت جنسی در طول جنگ را به گوش جهانیان برسانند”. طی این رویداد یک کد بعنوان استاندارد جهت جمع آوری شواهد برای بررسی خشونت جنسی در مناطق جنگی نیز مشخص شد که توسط لرد طارق احمد ویمبلدون، نماینده ویژه حقوق بشر دولت انگلیس در زمینه این قبیل خشونت‌ها نیز حمایت خواهد شد.

The post سخنرانی ستاره سرشناس هالیوودی درباره خشونت علیه زنان/تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *