رئیس جمهوری بر تقویت زیرساخت های گردشگری کیش تاکید کرد

رئیس جمهوری بر ایجاد و تقویت زیر ساخت‌های گردشگری جزیره کیش برای جذب گردشگران خارجی بویژه گردشگران کشورهای منطقه تأکید کرد .

ایرنا: حجت الاسلام دکتر حسن روحانی در دیدار غلامحسین مظفری مدیر عامل منظقه آزاد کیش با اشاره به ظرفیت ها و موقعیت بی بدیل جزیره کیش؛ سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی و گردشگری این جزیره را ضروری دانست و بر جذب سرمایه گذاران ایرانی مقیم کشورهای خارجی تأکید کرد.
وی افزود: با توجه به رفع محدودیت معامله و خرید ملک برای افراد دو تابعیتی در کشور، زمینه های مناسب برای جذب سرمایه های ایرانیان خارج از کشور فراهم شده است.
ساخت و احداث سالن‌های مناسب برای برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی در سطح سران کشور ها ، تأکید بر ایجاد پایگاه صادراتی در حوزه صنایع دستی مانند فرش، گیاهان دارویی و همچنین ایجاد صنایع بسته بندی بر اساس استانداردهای بین المللی در جزیره کیش از جمله مواردی بود که رئیس جمهور در این دیدار مورد تاکید قرار داد.
در ابتدای این دیدار غلامحسین مظفری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش گزارشی از ظرفیت‌ها و توانایی‌های منطقه آزاد کیش و وضعیت پروژه‌ها و اقدامات در دست انجام را به اطلاع رئیس جمهوری رساند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین با اشاره به ظرفیت این جزیره برای افزایش پذیرش گردشگران بر فراهم کردن تمهیدات لازم برای پروازهای شرکت‌های هواپیمایی از کشورهای منطقه به مقصد کیش اشاره کرد که مورد تأیید و تأکید رئیس جمهوری نیز قرار گرفت.
مظفری در این دیدار، تکمیل پروژه‌های در حال احداث از جمله ترمینال جدید فرودگاه بین‌المللی کیش، لایروبی اسکله 35 هزارتنی و بازسازی فضاها و اماکن ورزشی را از جمله طرحهای در دست اقدام در جزیره کیش عنوان کرد.

The post رئیس جمهوری بر تقویت زیرساخت های گردشگری کیش تاکید کرد appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *