جنگل عجیبی که از سنگ ساخته شده/فیلم

طبیعت حافظت‌ شده سینجی (Tsingy) در نزدیکی ساحل غربی ماداگاسکار قرار دارد. این منطقه به مساحت 666 کیلومترمربع در سال 1990 به خاطر موقعیت جغرافیایی منحصربه‌فرد و بی‌نظیر، جنگل‌های حافظت‌شده حرا، پرندگان وحشی و میمون لیمور، به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

خبرآنلاین:سینجی 70 متر از سطح زمین بلندتر است. در این ارتفاعات، قله‌ها عریان و مانند تیغ تیز هستند. در ارتفاعات پایین‌تر می‌توانید پوشش گیاهی را می‌بینید که ریشه آن‌ها 10 متر پایین هستند.

کلمه‌ی «سینجی» کلمه‌ای به زبان مالاگاسی است که توصیف‌کننده‌ی زمین‌های سنگلاخی کاست در ماداگاسکار است. این کلمه که در انگلیسی به‌صورت «جایی که هیچ‌کس نمی‌تواند پابرهنه راه رود» معنی می‌شود، توصیفی کاملا بجا از این وضعیت ارضی استثنایی است. ممکن است این وضعیت ارضی سنگ‌های آهکی ساییده شده در جای دیگری در جهان وجود داشته باشد، اما هیچ‌کدام بلندی، باریکی و گستردگی این سنگ‌های مخروطی را ندارد. در پایین این خشونت ظاهری، دنیای فوق‌العاده‌ای از دره‌های جنگلی، غارهای مرطوب و سنگ‌های کارست سوزان به همراه گیاهان و حیوانات مختلف در کنار هم در این قسمت زندگی می‌کنند.

The post جنگل عجیبی که از سنگ ساخته شده/فیلم appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *