جدایی فتحی از استقلال؟

شایعه قطع همکاری هیئت مدیره با مدیرعامل استقلال به گوش می‌رسد، به خصوص که شایعه شده فتحی مثل سابق زیر چتر حمایتی وزارت ورزش نیست.

خبرورزشی: مصاحبه میرشاد ماجدی علیه مدیرعامل استقلال اتفاق غیر منتظره دیروز بود. آن‌هایی که ماجدی را می‌شناسند، از روحیات او خبر دارند که اصلاً اهل جنجال نیست و همیشه دنبال آرامش است، اما مذاکره فتحی و استراماچونی واکنش تند عضو هیئت مدیره استقلال را به همراه داشت و ماجدی از فتحی انتقاد کرد که چرا بدون نظر هیئت مدیره اقدام کرده است. بعضی‌ها می‌گویند مصاحبه میرشاد پیام روشنی برای مدیرعامل استقلال دارد؛ هیئت مدیره دیگر مثل سابق از تو حمایت نمی‌کند.
گویا علاوه بر ماجدی، دو عضو دیگر هیئت مدیره هم به شدت از فتحی دلخور شده‌اند و حالا شایعه قطع همکاری آن‌ها با مدیرعامل استقلال به گوش می‌رسد، به خصوص که شایعه شده فتحی مثل سابق زیر چتر حمایتی وزارت ورزش نیست و بعد از تنش‌هایی که میان نمایندگان مجلس و وزیر ورزش پیش آمد، سکوت فتحی و خودداری او از دفاع از وزیر ورزش، به شائبه تفاوت قائل شدن سلطانی‌فر میان استقلال و پرسپولیس دامن زد و باعث دلخوری وزارت ورزش از مدیرعامل استقلال شد.

The post جدایی فتحی از استقلال؟ appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *