تبرئه بازیگر معروف ترکیه ای از اتهام جنجالی اش /تصاویر

روزنامه Yenisafak ترکیه گزارش داد که بازیگر ترکیه‌ای دنیز چاکر، از اتهام تشویق به عداوت، دشمنی و نفرت پراکنی و تحقیر زنان محجبه در یکی از کافی شاپ‌های ترکیه، تبرئه شده است.

تابناک با تو: این اتفاق پس از گذشت دو هفته از اعتراف جدید بازیگر ترکیه‌ای رخ می‌دهد. او در اعتراف جدیدش گفته که با صدای آرام به دوستانش گفته: آیا اینجا عربستان سعودی است؟!
ماجرای دنیز چاکر و دختران محجبه جنجال زیادی در فضای مجازی ترکیه برانگیخت و روزنامه “آکشام” ترکیه که گزارش‌های زیادی را از جزئیات این اتفاق روایت کرده می‌نویسد، دنیز در اعتراف جدید خود گفت که کسانی که در کافی شاپ بوده اند حرف‌هایی را که او زده نشنیده اند.

چاکر

بسیاری از کاربران فضای مجازی به این اعتراف واکنش نشان داده و گفتند: “دنیز با صدایی آرام گفت: تا حدّی که مشتریان و کارکنان کافی شاپ همه صدای او را شنیدند. “.

اما ماجرای خانم چاکر چه بود؟ چندی پیش یک روزنامه ترکیه‌ای خبر داد که خانم چاکر که مست بوده در کافی شاپی در شهر استانبول به همراه دو دوستش به زنان محجبه‌ای که در میز کنار آن‌ها بوده اند حمله می‌کند و می‌گوید: آیا اینجا عربستان است؟ چه کسی شما را اینجا راه داده؟ سپس بدون اجازه شروع به عکس گرفتن از دختران محجبه می‌کند.

چاکر

پس از اهانت بازیگر ترکیه‌ای (دنیز چاکر) به دختران محجبه و بازتاب گسترده آن در رسانه‌ها و فضای مجازی، اردوغان واکنش تندی به این موضوع نشان داد و دنیز چاکر را به فاشیسم متهم کرد. اردوغان در نشست حزب عدالت و توسعه AKP گفت: ” نام این توهینی که او کرده چیست؟ او حقیقت مسموم خود را با این رفتار اثبات کرد. ”

به تازگی نیز دادگاه خانم چاکر را بی گناه شناخته و او را تبرئه کرده است.

The post تبرئه بازیگر معروف ترکیه ای از اتهام جنجالی اش /تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *