بارقه‌های امید در آسمان تبریز/تراکتور فصل نوزدهم؛ پولدار، جذاب و پرستاره

میلیون‌ها طرفدار تراکتورسازی خود را آماده شنیدن خبر‌های خوب کرده‌اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در لیگ نوزدهم باز هم تراکتور یکی از جنگجو‌ها برای کسب قهرمانی است.

خبرورزشی: هواداران تراکتورسازی تبریز نگران تیم فصل آینده‌شان هستند. نگران اینکه آیا در لیگ نوزدهم، باز هم امیدواری برای قهرمانی وجود دارد یا نه و اینکه اساساً با چه تیمی مواجه می‌شوند.
شایعاتی که مبنی بر جدایی جورج لیکنس به راه افتاده کنار عقد قرارداد جواد نکونام با باشگاه فولاد و عدم توافق بر سر چند چهره سرشناس دیگر، نگرانی‌ها را افزایش داد. در سمت دیگر، آنتونی استوکس احتمالاً برنمی‌گردد و دیگر خبری از لی اروین هم نیست. مسعود شجاعی در یک پست اینستاگرامی، طوری با فصل هجدهم خداحافظی کرد که همه گفتند در فصل نوزدهم، برای تراکتور هم بازی نمی‌کند. اگر او برود، جدایی اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی نیز قطعی می‌شود و تراکتور برای لیگ نوزدهم باید به فکر پر کردن جای این ستاره‌ها باشد. محسن فروزان هم نیست و محمد طیبی جدا می‌شود. دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی مهدی‌پور و احسان پهلوان هم با پایان یافتن دوران خدمت سربازی‌شان باید به ذوب‌آهن برگردند و قائم اسلامی‌خواه به همراه چند بازیکن جوان و بومی مثل علیرضا نقی زاده و علی طاهران هم جایی در لیست فصل آینده ندارند.
این‌ها فقط یک سوی ماجراست. حلقه‌های مدیریتی نزدیک به زنوزی، اما حرف‌های دیگری می‌زنند. گفته می‌شود زنوزی در حال بررسی شرایط جذب یک مربی خارجی برای تیم است و می‌خواهد سرخپوشان را با دو برابر قدرت گذشته به میدان برگرداند. تکذیب جدایی شجاعی از یک سو و پالس‌های مثبت اشکان برای ماندن نیز می‌تواند جالب باشد. مذاکره با چند گزینه داخلی برای پر کردن جای بازیکنان جدا شده ادامه دارد و یک دفاع وسط قدرتمند و یک دروازه‌بان سرشناس جانشین طیبی و فروزان خواهند شد. خبر‌های خوبی در مورد خط حمله به گوش می‌رسد و در خط میانی هم، برنامه‌های باشگاه در حال پیاده‌سازی است. به زودی و ظرف روز‌های ابتدایی هفته آینده، مدیرعامل تراکتورسازی هم انتخاب می‌شود و تیم یکدست خواهد شد.
این‌طور که به نظر می‌رسد، جای نگرانی برای تراکتورسازی فصل بعد وجود ندارد. با حضور یک مدیر سرشناس، فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه تسریع می‌شود و تراکتوری‌ها در لیگ بعدی، باز هم تیمی پولدار، پرستاره و جذاب هستند. میلیون‌ها طرفدار این تیم هم خود را آماده شنیدن خبر‌های خوب کرده‌اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در لیگ نوزدهم باز هم تراکتور یکی از جنگجو‌ها برای کسب قهرمانی است.

The post بارقه‌های امید در آسمان تبریز/تراکتور فصل نوزدهم؛ پولدار، جذاب و پرستاره appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *