افسون زیبایی‌هایِ منحصربه‌فردِ یک کشور کوچک ثروتمندِ محبوب توریست ها/تصاویر

لوکزامبورگ کشور کوچکی در غرب اروپا است. پایتخت آن شهر لوکزامبورگ است. لوکزامبورگ با آلمان، فرانسه و بلژیک مرز مشترک دارد.

به گزارش«توریسم آنلاین»این کشور با توجه به جمعیت ۶۰۰ هزار نفری‌اش از کشورهای ثروتمند اروپایی به حساب می‌آید. لوکزامبورگ همواره شرایط سیاسی و اقتصادی باثباتی داشته‌است.

لوکزامبورگ با وجود مساحت کم، یکی از مقاصد گردشگری در اروپا است. قلعه ویاندن که در شهری با همین نام، در شمال کشور قرار گرفته است، یکی از بزرگ‌ترین قلعه‌های نواحی غربی رود راین به شمار می‌رود. این بنای باشکوه و عظیم با معماری سبک رمانسک، سالانه میزبان بازدیدکنندگان زیادی می‌شود.

گروند نام محله‌ای است که در شهر لوکزامبورگ قرار دارد و با افسون و زیبایی‌های منحصربه‌فرد، گردشگران را به خود جذب می‌کند. بناهایی با معماری قرون وسطی، غذاخوری‌های دنج و محلی و چشم‌انداز شگفت‌انگیز رودخانه آلزت دل هر رهگذری را در پیاده‌رو‌های گروند از آن خود می‌کند.

موزه هنر مدرن مودام لوکزامبورگ از دیگر جاذبه‌های کشور است که دیدن آن را نباید از دست داد. در بازدید از موزه هنر مدرن شما می‌توانید آثار برخی از هنرمندان مشهور را از نزدیک ببینید؛ هنرمندانی همچون اندی وارهول و بروس نومان. از دیگر دیدنی‌های لوکزامبورگ می‌توان پل پاسرل و کاخ بزرگ دوکال لوکزامبورگ را نام برد.

The post افسون زیبایی‌هایِ منحصربه‌فردِ یک کشور کوچک ثروتمندِ محبوب توریست ها/تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *