افتتاح تالار عروسی لاکچری توسط رئیس سازمان میراث فرهنگی | ارتباط تالار عروسی با زیرساخت‌های گردشگری چیست؟

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در روزهایی که فشار اقتصادی، رونق گردشگری داخلی را نشانه رفته، تالار عروسی لاکچری را در استان البرز افتتاح کرد.

چمدان: معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صبح امروز ۱۶ بهمن ماه با سفر به استان البرز پروژه‌های مختلفی را افتتاح کرد که یکی از آنها یک باغ تالار لاکچری بزرگ است.مجتمع پذیرایی و گردشگری دانیال که صبح امروز با حضور علی اصغر مونسان افتتاح شده در واقع یک سالن عروسی لوکس است.

پیگیری‌های چمدان نشان می‌دهد برخلاف اعلام عنوان مجتمع پذیرایی و گردشگری برای این پروژه، این مکان تنها یک سالن عقد و عروسی بسیار گرانقیمت است و هیچ زیر ساخت گردشگری برای عموم ندارد.
در بررسی‌های چمدان اعلام شد که ورودی این تالار عروسی برای مراسم‌ها بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان و خدمات آنها برای هر نفر بین ۳۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان است. همچنین متولیان این تالار عصر امروز در گفت‌وگو با چمدان تاکید کردند که این محل برای مراسم‌ عقد و عروسی یا جشن و سیمنار است و به هیچ عنوان کارکردی مانند مجمع گردشگری بین راهی یا هر عنوان دیگری در حوزه گردشگری ندارد.

باغ تالار لاکچری

باغ تالار لاکچری دانیال که خود را به عنوان خاص‌ترین تالار ایران برای برگزاری مراسم عقد، نامزدی و عروسی معرفی می‌کند، حتی در معماری بنا نیز رنگ بویی کاملا غرب زده دارد. با این وجود در شرایط سخت اقتصادی و در حالی سازمان میراث فرهنگی بحث سفرهای قسطی را برای اقشار مختلف مردم مطرح کرده است، افتتاح یک پروژه لوکس و بی‌ربط به حوزه گردشگری از سوی متولیان اصلی گردشگری کشور جای سئوال دارد.

باغ تالار لاکچری

در حالی این پروژه خصوصی با کارکرد تالار عروسی امروز توسط رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد که مشخص نیست ارتباط بین این مجتمع با سازمان میراث فرهنگی یا زیرساخت‌های گردشگری چیست یا پیشوند پذیرایی- گردشگری این تالار که در خبر افتتاح استفاده شده، چه معنایی می‌دهد.

البته این سئوال را هم می‌توان مطرح کرد که علی اصغر مونسان از جایگاه معاون رئیس جمهور و عضوی از هیئت دولت این پروژه را افتتاح کرده یا از جایگاه ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری …

سازمان میراث فرهنگی در خبر این افتتاح جزییاتی از ارتباط احتمالی این مجتمع با خدمات گردشگری را عنوان نکرده است.

The post افتتاح تالار عروسی لاکچری توسط رئیس سازمان میراث فرهنگی | ارتباط تالار عروسی با زیرساخت‌های گردشگری چیست؟ appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *