افتتاح بزرگترین تعاونی گردشگری کشور

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بزرگترین تعاونی گردشگری کشور با سه هزار نفر عضو در شهر سی سخت واقع در شهرستان دنا افتتاح می‌شود.

چمدان: محمود باقری با بیان این مطلب افزود: این تعاونی با مشارکت مردم سی سخت و روستاهای حومه مرکز شهرستان دنا به منظور سرمایه گذاری در بخش گردشگری تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری تعاونی برف و آفتاب به زودی در منطقه گردشگری کوه گل واقع در شهرستان دنا آغاز می‌شود اضافه کرد: این تعاونی مردم نهاد با هدف ایجاد اشتغال پایدار و درآمدزایی از طریق صنعت گردشگری در دنا افتتاح خواهد شد.

باقری با اشاره به اینکه با افتتاح این تعاونی زمینه اشتغال برای تعداد زیادی از جوانان شهرستان دنا فراهم خواهد شد به ایرنا گفت: شهرستان دنا از مناطق هدف گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

سی‌سخت شهری در ۳۵ کیلومتری شمال غربی شهر یاسوج قرار دارد و مرکز شهرستان دنا است. دریاچه کوه گل، چشمه میشی، منطقه حفاظت شده دنا، آبشار کوه گل و قلل پربرف دنا از مهمترین مناطق گردشگری سی سخت است. برای مسافرت به این شهر می‌توان از جاده یاسوج به سی سخت رسید و یا از اصفهان – سمیرم – سی سخت به این شهر زیبا سفر کرد.

The post افتتاح بزرگترین تعاونی گردشگری کشور appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *