واکنش رییس هیات مدیره استقلال به حواشی

واکنش رییس هیات مدیره استقلال به حواشی :: ورزش سه

سعادتمند می گوید که خانواده او از قدیم استقلالی بودند و به همین دلیل مدیرعامل پرسپولیس نشد.

به گزارش ورزش سه،  احمد سعادتمند رئیس جدید هیات مدیره استقلال درباره اضافه شدن به این باشگاه گفت: از آقای وزیر باید بابت انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و اعتمادی که به من داشتند، تشکر می کنم. جمع خوبی در استقلال جمع شدند و ما هم قسم شدیم تا تیم شرایط خوبی داشته باشد و تیمی در حد و نام استقلال و در شان هواداران در کنار خانواده بزرگ استقلال داشته باشیم.

سعادتمند در ادامه صحبت های خود در واکنش به پست های اینستاگرامی و آرزوی موفقیت برای پرسپولیس که برای او حاشیه ساز شد، بیان کرد: بعد از اینکه تیم پرسپولیس به فینال و نیمه نهایی رسید، من در نظرات شخصی خود اعلام کردم که با وجود ۵۰ سال استقلالی بودن، از صعود این تیم به عنوان نماینده ایران خوشحالم و در همان مطلب نیز اعلام کردم که ۵۰ سال است که استقلالی هستم. ما خانوادگی استقلالی هستیم و پدر من نیز رئیس هیات فوتبال نوشهر بوده و همه ما را به استقلالی بودن می شناسند.

وی ادامه داد: من مدیر فدراسیون های مختلف و باشگاه های زیادی بودم. امروز از حضور در استقلال بسیار خوشحال هستم. اگر از استقلالی های قدیمی که بپرسید، تیم استقلال که به نوشهر می آمد، بازیکنان استقلال به منزل ما می آمدند. منصورخان پورحیدری نیز به منزل ما می آمدند.

رئیس هیات مدیره استقلال در ادامه توضیحات خود افزود: در گذشته نیز شایعه شده بود که من می خواهم مدیرعامل پرسپولیس شوم که من این موضوع را تکذیب کردم. من یک استقلالی کامل هستم و از این بابت خوشحال هستم. زمان عامل بسیار خوبی است و مطمئن باشید همه چیز را ثابت می کند. هواداران استقلال حق دارند که نگران باشند اما مطمئن باشید با گذشت زمان خیال آنها آسوده می شود.

منبع

نوشته واکنش رییس هیات مدیره استقلال به حواشی اولین بار در پارس توریسم. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *